2018 Yılının En Pahalı Alyans Modelleri

0
252

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte bir nevi düğün sezonu da açılmış oldu. Birbirini seven iki insanın hayatlarını birleştirmek için çıktıkları hayat yolu elbette ki güzel olduğu kadar meşakkatli ve maliyetli de bir yol. Her genç kadının küçük yaşlardan beri hayalini kurduğu bir gelinliği ve düğün senaryosu vardır. Hayatınızı birleştireceğiniz bu özel günde de tabi ki her şeyin kusursuz olmasını istersiniz. Ama ne var ki gerek düğün öncesi gere düğün sırasında işler her zaman istediğiniz gibi gitmeyebilir. Bütün bunlara rağmen günün sonunda hissettiğiniz tatlı yorgunlukla birlikte artık bambaşka bir kişi olmuşsunuzdur. Artık her sabah hayatınızın aşkına uyanıp, her gece mutluluğa gözlerinizi yumacaksınızdır. İşte birbirini seven bu iki insanı birbirine bağlayan en önemli sembollerden biri de alyanstır. Alyans evliliğin nişanesidir ve bu yüzden de alyans seçimi yapılırken çok dikkat edilmelidir.

Alyans seçimindeki temel kuralınız parmağınıza taktığınızda içinize sinmesi, sizden ve eşinizden bir parça gibi hissetmenizdir. Bu aşamadan sonra alyansın estetik açısından önemi gelmektedir ki bunun için de göz alıcı ve zarif birçok model bulunmakta. Alyanslardaki çeşitli özellikler değiştikçe de fiyatlar yukarı doğru bir ivme kazanmaktadır. İşte sizler için derlediğimiz 2018 yılında en pahalı alyans modelleri yazımıza bakalım.

Elbette ki her şey gibi alyansların da modası var ve yeni trendlere uygun olarak da her sene yenilenmekte. Fakat zaman ne kadar değişir ve modellerdeki çeşit artarsa artsın asla eskimeyen klasik tarzda yüzükler her dönem olduğu gibi bu sene de tahtını korumakta.

Bu modellerse klasik tarzı seven fakat küçük de olsa farklılık arayanlar için ideal modellerden. Kalınlığına ve taş miktarına göre elbette ki ücreti de değişmekte.

Bu modellerse daha keskin formları sevenler tarafından tercih edilebilir. Fakat diğer modellere nazaran fiyatları da yüksektir.

Bir diğer farklı model ise isim veya harf işlemeli olan modellerdir. Bu modeller de işleme kalitesine, boyutuna ve işlenecek maddeye göre fiyat açısından farklılık gösterir.

İşte 2018 yılının en pahalı alyans modelleri. Siz de istediğiniz formatta alyanslarınızı bütçe planlamanıza uygun bir şekilde seçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here