2018 Yüzük Modelleri

0
332

2018 yılında tercih edilecek yüzük modelleri daha çok narin ve ince yapılı yüzükler olacak gibi görünüyor. Birleşmeyen yüzükler, eklem yüzükleri ve serçe parmak yüzükleri gibi birçok yüzük modeli vardır. Bu yazımız sayesinde 2018 yılındaki en trend yüzük modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

2018 yılında küpe modellerinde büyük ve dikkat çeken küpe modelleri ön plandayken yüzük modellerinde bu durum tam tersidir. Bu sene narin yüzükler karşımızda olacak. Daha önce bu tarz yüzükleri kombinlerinizde kullanmadıysanız nasıl kombin yapacağınız konusunda endişeye düşebilirsiniz. Fakat o kadar da endişelenecek bir durum yok çünkü birçok ünlü ve blog yazarları bu yüzükleri çok kolay bir şekilde kombin yapmaktadır dilerseniz siz de yapabilirsiniz.

  • Değişik şekillerin taşlarla ortaya çıktığı modern yüzükler çok ön planda olan yüzüklerden biri. Herhangi bir meyve veya hayvanın oluşturduğu taş yüzüğünüzde olabilir. Değişik pek karşılaşılmayan şekillerde yüzüklerinizde karşımıza çıkabilir. Bu yüzüklerin her şekilde kombin yapıldığını görebilirsiniz.
  • 2018 yüzük modelleri arasında en sık karşılaşılan yüzüklerin ince yüzükler olacağını belirttik. Eğer ince yüzükleri takmak size göre değilse değişik taşlara sahip olan yüzükleri tercih edebilirsiniz.

  • Uzun zamandan beri küçük parmağa yüzük takılması oldukça fazla popüler bir hale geldi. Önceden küçük parmağa büyük yüzükler takılırken şimdi küçük parmağa daha ince ve zarif yüzüklerin takılması popüler bir hale geldir. Bu parmağınıza mühür veya taşlı yüzükler takabilirsiniz.
  • İnce yüzükler en başta sadece eklem yüzüğü olarak karşımıza çıksa da şimdi kendi başlarına kullanılabilmeye başladı. 3 ya da 4 parmağınıza farklı ince yüzükler takabilirsiniz. Artık yeni evlenen çiftler de ince yüzükleri tercih etmeye başladı. Bu yüzüklerle beraber uyumlu ince kolyeler de kullanırsanız kombinleriniz daha uyumlu hale gelir. Bu yüzüklerin yanına en çok yakışan kolyeler kat kat zincirli kolyeler oluyor. Özetle bu sene tercih ettiğiniz takılarda narin parçaları tercih etmelisiniz.
  • Farklı yüzük modelleri ilginizi çekiyorsa birleşmeyen yüzükleri tercih edebilirsiniz. Bu yüzüklerin parmağınızda tek olması iyi olacaktır. Değişik tasarımlardaki yüzükleri kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here