2019 Stiletto Bot Trendi

0
133

2019 Stiletto Bot Trendi

 

Stiletto topuklu ayakkabılar dişiliği, feminenliği yansıtmasının yanında ayakları oldukça seksi gösteriyor. Fakat kışın kullanıma hiç de uygun değiller. Stiletto ayakkabıların biraz konforsuz olduğunu hepimiz biliyoruz. Bunun en büyük nedenlerinden biri de ön kısmının açık olması ve ayakları biraz daha sıkması. Peki stiletto botlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Çünkü 2019 yılının modasında stiletto botlara bolca rastlayacağınız. Sonbahar, kış aylarının gelmesiyle birlikte piyasaya çıkan stiletto botlar mağaza raflarını süslemeye başladı bile. Eğer sizde dişiliği feminenliği ve seksiliği ön planda tutmayı seviyorsanız buyurun stiletto bot trendine, keyifli okumalar.

Stiletto bot trendi özellikle havuç paça kotlar ile kombinlendiğinde ortaya hem günlük hem de şık bir sonuç çıkıyor. Deri ceketler, büyük halka küpeler, dalgalı saçlar ve stiletto botlar. Hepsi bir araya geldiğinde ortaya çıkan feminenliği düşünebiliyor musunuz? Eğer siz de bu gibi görünüşlerden hoşlanıyorsanız dolabınıza düz siyah renklerde taşlı süslemesi olmayan bir stiletto bot eklemelisiniz. Stiletto botların deri görünümlü olanları seksiliğe seksilik katıyor. Deri ceketler ile birlikte kombinlendiğinde gece gündüz demeden her mekana girip çıkabileceğiniz joker bir kombin elde etmiş oluyorsunuz. Stiletto botların desenli olanları da mevcut. Örneğin 2019 yılının en popüler desenlerinden biri olan kazayağı desenini stiletto botlarda da görüyoruz. Kemer veya tokası altın, gümüş rengi detaylara sahip kazayağı desenli stiletto botlar sıcacık görünüyor. Sonbahar ve kış aylarında ayağınızı üşütmüyor fakat bir o kadar da rahatsız edici.

Stiletto botlar ile daha evvel hiçbir şekilde yürüyüş yapmadıysanız mümkün olduğunca evde veya düz bir zeminde alıştırma yapmanızı öneriyoruz. Bu tarz botlar her ne kadar ismi bot olarak geçsede kış aylarında kullanmak için pek uygun değillerdir. Tabanı her ne kadar kaymaz olursa olsun stiletto topuklu botları giymek özen istiyor. Stiletto topuklu botların renkli olanları da mevcut. Kırmızı deri görünümlü olanları, dizüstü olanları veya kısa bot şeklinde olanları. Birbirinden farklı modeller birbirinden farklı kombinler ile eşleşebilir. Fakat boyunuz oldukça kısa ise dizüstü stiletto botları tercih etmek yerine bilekte biten stiletto botları yüksek bel pantolonlar ile kombinleyerek proporsiyonunuzu daha iyi ayarlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here