2019 Yılı Akrep Burcu Yorumları

0
232

2019 Yılı Akrep Burcu Yorumları

23 Ekim – 21 Kasım tarihleri arasında doğanların burç grubu akrep burcudur. Akrep burcunun yönetici gezegeni Plüton ve Mars’tır. Elementi ise sudur. Akrep burçları genel anlamda çekiciliği ve cazibesi ile ün salmış burçlardır. Öyle ki çevreleri tarafından algılanan auraları bir hayli kuvvetli olan akrep burcu ve erkeği kişiler oldukça çekici tavırları ile bilinirler. Cazibeli tavırları çoğu zaman güçlü ve seksi görünmelerine neden olur. Bu da akrep burçlarının arkadaştan öte daha çok bir flört ilişkisi yaşayacak kişi olarak görünmelerine neden olur.

Akrep burçlarının çevresinde güvenilir birkaç dostundan başka fazla arkadaşı bulunmaz. Bunun en önemli nedenlerinden biri kendileri farkında olmasalar da flörtöz tavırlarıdır. Arkadaş olarak başladıkları ilişkilerde genelde aşk hayatına yelken açan akrep burçları çapkınlıkları ile bilinir. Fakat akrep burcu gerçekten sevdiği zaman oldukça sadık güvenilir ve bir o kadar da romantik bir eş olacaktır. Akrep burcunu 2019 yılında evlilik bekliyor diyebiliriz. Akrep burcunun arkadaş olarak gördüğü bir kişi ile başlayacağı ilişki zamanla aşka dönüşecek ve bu da evliliğe yelken açmasına yardımcı olacaktır. Eğer 2019 yılında sevdiğiniz kişiyle evlenme planlarınız var ise Plüton ve Mars gezegeni aşkı temsil ettiği için bu yıl tam da zamanı. Aşkınızı doruklarda yaşamak istiyorsanız 2019 yılında evlenmeniz harika bir uyum içerisinde olmanıza yardımcı olacaktır.

Akrep burcunun en olumsuz özelliklerinden biri olan kıskançlığı çoğu zaman arkadaşlık ilişkilerini ve hatta iş ilişkilerinide etkilemektedir. Akrep burcu arkadaş veya sevgili olarak gördüğü kişilerin tamamen kendine ait olmasını ister ve çevredeki kendine rakip olacak kişi ile kendini kıyaslamaya başlar. Bu da akrep burcunun zamanla özgüveninin kırılmasına ve karşıdaki insanı rencide ederek biraz olsun sıkboğaz etmesine neden olur. Akrep burçları aşırı kıskançlıkları ile ün sağlıkları için çevresine çoğu zaman kıskançlıklarını kaldıramayacağı için arkadaş grupları da bulunmaz.

Ayrıca akrep burcunun en olumsuz özelliklerinden biri olan kin tutması 2019 yılında başlarına bela olacak. Sizde 2019 yılında kin tutacak veya arkadaş grubundan dışlanacak bir olaya maruz kaldıysanız bir an önce kendinizi ve yaşadığınız olayı affetmenizi ve yolunuza bakmanızı öneriyoruz. Aksi halde 2019 yılının sizlere sağlayacağı tüm pozitif enerjiden mahrum kalmış ve kendinizi kin duygusu ile boğuşurken bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here