2019 Yılı Aslan Burcu Yorumları

0
169

2019 Yılı Aslan Burcu Yorumları

23 Temmuz – 22 Ağustos tarihlerinde doğanların burç grubu aslan burcudur. Yönetici gezegeni Güneş olan aslan burçları her daim göz önünde olmayı ve yönetmeyi severler. Öyle ki birçok aslan burcu kadını ve erkeği iş hayatlarında da yönetici pozisyonunda çalışmayı tercih ederler. Bunun en büyük nedenlerinden biri herkesi çevrelerine toparlayıp tüm dinamikleri istedikleri gibi yönetmelidir. Oldukça cömert, eli açık ve yüce gönüllü olan aslan burçlarını çileden çıkartan en büyük özelliklerden biri de şüphesiz karşıdaki kişinin alaycı ve kırıcı tavırlarıdır. Aslan burcu kadını ve erkeği her daim gözde olmayı, kişiliği ile ön plana çıkmaya ve başarıları ile konuşulmayı severler. Hal böyle olunca karşı taraftan yüksek miktarda saygı beklerler.

2019 yılında aslan burçlarını neler bekliyor?

Aslan burçlarının en büyük özelliğinin cömertlik ve eli açıklık olduğunu söylemiştik. Eğer 2019 yılında eli açık ve cömert tavırlarını biraz olsun savurganlık ile karıştırılırsa oldukça zor zamanlar yaşayacaklarını söyleyebiliriz. Ekonomik anlamda 2019 yılında aslan burçlarının tetikte olması gereken riskli bir yıldır. Hatta iş hayatlarında çevresindeki insanlara dikkat etmeli ve mümkün olduğunca savurgan tavırlardan kaçınıp 2019 yılını minimal bir şekilde atlatmalıdırlar. 2019 yılında aslan burçlarının en parlak yönlerinden biri de şüphesiz aşk ve arkadaşlık ilişkileri olacak. Aslan burcunun çevresinde bulunan birkaç insandan biri olan güvenilir insanları çevresinde tutmaya devam edecek.

Aslan burçları güvenilir insanlarla oluşturduğu çevresine her gün bir yeni arkadaş eklemektense uzun süre tanıdıktan sonra değer verdiği kişileri çevresine toplamaya seçerler. 2019 yılı aslan burçlarının arkadaşlık yılı olacak. Öyle ki çevrelerini oldukça genişletecek, sosyalleşecek ve yeni çevrelere girerek yepyeni dünyalara tanık olacaklar. Bu yüzden aslan burçlarının 2019 yılında arkadaşlık çevresi gelişecek ve dolayısıyla aşk ilişkileri de hareketlenecek. Eğer halihazırda ilişkiniz var ise oldukça mutlu ve huzurlu bir yıl geçireceğinizi söyleyebiliriz. Eğer yeni bir aşka yelken açmak üzereyseniz 2019 yılında yıldızınızın parladığını ve belki de hayatınızın aşkını bulabileceğinizi söyleyebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here