2019 Yılı Balık Burcu Yorumları

0
233

2019 Yılı Balık Burcu Yorumları

19 Şubat – 20 Mart tarihleri arasında doğanların burç grubu balıktır. Balık burcunun yönetici gezegeni Neptün, elementi ise sudur. Değişken bir burç olan balık burcu çoğu zaman duygusallığı ile bilinse de aslında içten içe çok güçlü bir karakteri temsil ederler. Öyle ki birçok insanın duygusal açıdan dayanamayacağı ve uzun süre etkisinden çıkamayacağı olaylar balık burcu için mantık çerçevesinde değerlendirildiğinde oldukça kolay atlatılabilir durumlar haline geliyor..

2019 Yılı Balık Burcu İçin Işık Saçıyor!

Balık burcunun yönetici gezegeni Neptün bu yıl ışıl ışıl parlıyor. Yardımsever kişiliği ve derin duygular besleyişi ile hayvanlara yardımda bulunmaktan çok hoşlanan balık burcu grubundaki kişiler bu yıl bir hayvan edinebilirler. Evine bir hayvan evlat edindiklerinde pozitif enerji sayesinde birçok olayı çok daha rahat bir şekilde atlatacak olan balık burçları merhametli özelliği sayesinde bir kedi, bir köpek, kuş veya diğer evcil hayvanlara harika şekilde bakıcılık yapacaklardır. 2019 yılında bir hayvan evlat edinmek istiyorsanız bu yıl tam da sırası. Merhamet gezegeni olan Neptün’ün ışıldadığı 2019 yılında ayrıca anne ve baba olmak için de harika bir fırsat.

Balık Burcunun Olumsuz Özellikleri

Balık burcunun en olumsuz özelliklerinden biri olan karar verememe özelliği sayesinde birçok fırsatı tepmesi de 2019 yılında maalesef olumsuz yanlardan. Uzun süre karar veremediklerinde kendilerini bunalıma sürükleyen balık burçları aynı zamanda başlarına gelecek olan birçok olayıda yönlendirmiş olurlar. Öyle ki bazen bir iş fırsatını bile geri tepebilecek kadar kararsız olan balık burçları maalesef 2019 yılında kararsızlıkları yüzünden birçok fırsatı kaçıracaklar.

2019 Yılında Yeni Fırsatlar Sizi Bekliyor

Eğer siz de her fırsatı değerlendirmek ve hayatınıza yepyeni bir yön çizmek istiyorsanız kararsızlık duygunuzu bir kenara bırakmalı ve önünüze gelen seçenekleri hızlı bir şekilde ölçüp, biçip, tartarak mantık çerçevesine en doğru kararı vermelisiniz. Uzun sürecek olan kararsızlık belki de hayatınızın gidişatını değiştirecek ve hayatınızın fırsatını gözden kaçırmanıza neden olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here