2019 Yılı Başak Burcu Yorumları

0
141

2019 Yılı Başak Burcu Yorumları

23 Ağustos – 22 Eylül tarihleri arasında doğanların burç grubu başaktır. Başak burçlarının yönetici gezegeni Merkür’dür. Özellikle sempatik tavırları, cana yakın oluşu ve herkes ile samimiyet kuruluşlarıyla bilinen başak burçlarının çevresinde kendilerini seven birçok arkadaşı bulunur. Temizlik, titizlik ve düzene oldukça önem veren başak burçları için temiz ve düzenli bir ev yaşanılabilir bir hayatın ilk anahtarıdır. Öyle ki evlerinde uzun süre dağınıklık hissini yaşadıklarında kendilerini depresyonda hissederler. Bu yüzden başak burçları için düzen, titizlik ve tertip çok önemlidir.

Başak burçları evlerini temiz tuttuğu gibi hayatlarında da düzen isterler. Her arkadaşının veya çevresindeki her sevdiği kişinin başak burcu için yeri bellidir. İsteseniz de çok daha fazla samimi veya çok daha fazla uzak olamazsınız. Başak burcu samimi bir burç olduğu için daima size içini açar ve size hissettiklerini söyler. Başak burcunun en büyük dezavantajı da budur. Dobra bir karaktere sahip olan başak burçları içlerinden geçeni karşı tarafa direkt olarak aktardıkları için çoğu zaman kırıcı bulunurlar ve yanlış anlaşılırlar. 2019 yılında özellikle bu duruma dikkat etmelisiniz.

Çevrenizde bulunan arkadaşlık ilişkilerinizde aşırı dobra olmanız veya karşı tarafı düşünmeden kırıcı sözler sarf etmeniz dolayısıyla arkadaşlık ilişkilerinizde incinmeler ve kopmalar yaşayabilirsiniz. Hal böyle olunca depresif bir hal takınacak ve hayatınıza kaldığınız yerden eskisi gibi mutlu bir şekilde devam edemeyeceksiniz. Bunun önüne geçmek için 2019 yılında üç kere düşünüp bir kere konuşmalısınız. Başak burçlarının dürüstlüğü, samimiyeti bir yana dobra oluşları ile sevilişleri arasında ince bir çizgi vardır. Bu çizgiyi siz belirlemelisiniz.

2019 yılında başak burçlarını ekonomik anlamda özgürlüklerini ele alacağı ve başarıları üstüne başarı ekleyecekleri bir yıl olarak görünüyor. Şans 2019’da başak burçlarından yana. Başak burcunun elementi toprak, uğurlu günü çarşamba ve yönetici gezegeni Merkür’dür. Merkür çalışkanlığı ve azmi temsil eden bir gezeğen olduğu için 2019 yılında Merkür, Venüs’e olabildiğince yakın olacak ve böylece başak burçları için başarının kapılarıda aralanmış olacak. 2019 yılında iyi bir iş hayatınız ve iyi bir kazancınız olacak. Yeter ki umut etmeyi bırakmayın ve özellikle iş arıyorsanız 2019 yılında bir çok güzel seçeneğin ayağınıza kadar geleceğini unutmayın. Algılarınızı açık bırakarak 2019 yılında iyi bir iş sahibi olabilir, iyi bir kazanç elde edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here