2019 Yılı Damatlık Tercihleri

0
132

2019 Yılı Damatlık Tercihleri

 

2019 yılında evlenecekler mutlaka bu yazının devamını okumalı. 2019 yılında nasıl damatlıklar moda olacak? Hangi damatlık renklerini sıklıkla göreceğiz? Sizde evlenecekseniz ve en önemlisi nasıl bir damatlık giyeceğinize ve henüz karar vermediyseniz belki de bu yazı sizlere ilham verici olacak. Yazımızda 2019 yılındaki damatlık trendlerinden bahsedeceğiz, keyifli okumalar.

2019 yılında düz siyah klişe damatlıklardan biraz daha uzaklaşıldığını gözlemliyoruz. Özellikle renkli damatlıklar bu yılın olmazsa olmazlarından. Sizde biraz daha eğlenceli bir kişiliğe sahipseniz gri renklerde, bordo renklerde veya lacivert tonlarındaki damatlıklara ne dersiniz? Cevabınız evet ise 2019 yılında bu tarz damatlıklara çok daha rahat ulaşabileceğinizi söyleyebiliriz. Özellikle bordo tonundaki damatlıklar hemen hemen her ten grubuna hitap ettiği için oldukça hit. Dilerseniz papyon dilerseniz kravat ile bütünleyebileceğiniz bordo damatlıkların altına giyeceğiniz ayakkabıların çok klasik olmasına da gerek yok. Kimi zaman retro klasik veya biraz daha spora kaçan klasik ayakkabılar damatların tercihi arasında yer alıyor. Eğer yazın evleneceksiniz ve ceketin sıkıcılığından kurtulmak istiyorsanız o halde yelek de tercih edebilirsiniz. Yeleğinizi giydiğinizde özellikle kol düğmeleriniz ve düğme detaylarınız Ekstra ön plana çıkacağından dolayı özel tasarımlı gömleklere yönelebilirsiniz.

Bu tarz gömleklerin kol düğmelerini eğlenceli bir şekilde seçerek sizde aksesuarlarınızı ve şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Peki pastel tonlarındaki damatlıklara ne dersiniz? Bebek mavisi ve hatta pudra pembesi damatlıklardan bahsediyoruz. Özellikle dış çekim yaptıracak ve farklı bir imaj çizmek isteyen damatlara özel olarak üretilmiş pastel tonundaki damatlıkları da 2019 yılının yaz aylarında sıklıkla göreceğiz. Dış çekim için tercih edeceğinizden dolayı kravat veya papyon takma zorunluluğunuz da yok..

Özellikle gelinin çiçeğinden bir parça ceketin cebine kondurulmuş bu damatlıklar dış çekimlerde göz kamaştırıyor. Hatta bu tarz pastel tonlardaki damatlıkların altına spor ayakkabılarda tercih edilebilir. Gelinlerin de 2019 yılında topuklu ayakkabıları çok sık tercih etmeyeceğini spor ayakkabılara yöneleceğini söylemiş olursak yanılmış olmayız. 2019 yılında oldukça spor, retro bir tarz sizleri bekliyor. Dış çekimlerde farklı olmak adına iki tip damatlık kullanabilir ve hayallerinizdeki damatlığı kimseden çekinmeden kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here