2019 Yılı Kova Burcu Yorumları

0
157

2019 Yılı Kova Burcu Yorumları

 

20 Ocak – 18 Şubat tarihleri arasında doğanların burcu kova burcudur. Kova burcunun yönetici gezegeni ise Uranüs’tür. Hava burcu olarak geçen kova burcu oldukça insancıl tavrıyla, vefası ile ve geçmişine bağlı olması ile bilinir. Tam bir evcimen olan kova burçları insanlara karşı iyimser ve yardımsever tavrı sayesinde çevresi tarafından sevilir ve güvenilir. Hatta birçok olumlu veya olumsuz olay yaşandığında çevrede ilk koşulacak kişilerden biri mutlaka kova burcu kişisidir. İnsanlar tarafından güvenilen kova burcunun 2019 yılında yıldızının parladığını söyleyebiliriz..

Kova Burcu’nun Olumsuz Özellikleri

Kova burcunun en olumsuz özellikleri ise fazla hayalperest olması veya bazı olayları fazlaca abartmasıdır. Bunun sonucunda arkadaşlık ilişkilerinde çoğu zaman eski tartışma konuları açıldığında kova burçlarının asla unutmayacağı ve bazen kin tutacağı olaylar sonucunda tartışmalar yaşanabilir. Kova burçları her ne kadar affedici ve insancıl tavrıyla yaklaşırsa yaklaşsın, aslında içten içe yaşadığı olayları unutmaz ve çok nadirde olsa kin tutma özelliğine sahiptir.

2019 yılında asla unutamadığınız ve kendinizi dizginlediğiniz olaylardan biri veya birkaçı ortaya çıkacak ve sizi zor durumda bırakacak. Bunun önüne geçmek istiyorsanız olayları büyütmemeli, affetmeye odaklanmalı ve çevrenizde sizi geri plana atan, size kendinizi kötü hissettiren olayları ve kişileri hayatınızdan çıkartmaya yönelmelisiniz. Çünkü 2019 yılında Uranüs gezegeninin yükselmesi ile birlikte oldukça huzurlu bir yıl sizleri bekliyor. Huzurunuzu bozmamak ve arkadaşlık ilişkilerinizde sağlıklı ilişkilerinize devam etmek istiyorsanız bu tavrınızı bir kenara bırakmanızı öneriyoruz.

Peki 2019 yılında kova burcunun iş ve aşk hayatı nasıl olacak?

Kova burcunun fazla idealist olmaması ile iş hayatında durağan bir yıl sizleri bekliyor. Eğer iş hayatınızdaki olası gidişatın zincirini kırmak ve bir nebze olsun yükselmek istiyorsanız biraz daha idealist olmanızı öneriyoruz. 2019 yılında kova burcunun aşk hayatı ise bir hayli renkli. Birkaç ilişki yaşayacağınızı veya birileri ile flört edeceğinizi söyleyebiliriz. Eğer hoşlandığınız kişiye açılmak için bekliyorsanız 2019 yılı doğru zaman olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here