2019 Yılı Oğlak Burcu Yorumları

0
150

2019 Yılı Oğlak Burcu Yorumları

22 Aralık – 19 Ocak tarihleri arasında doğanların burcu oğlaktır. Burcun özellikleri çalışkan, güvenilir, inatçı ve bir o kadar da dik başlı olmasıdır. Oğlak burcunun yönetici gezegeni Satürn’dür. Elementi ise topraktır. Oğlak burcu her daim inatçılığı ile bilinsede aslında ikna edilmesi mantık çerçevesinde kolay biridir. Eğer bir oğlak burcu ile herhangi bir konuda zıtlaşmaya gittiyseniz mutlaka mantığa yatan şeyler konuşmaya dikkat edin. Böylece oğlak burçlarını mantık çerçevesinde birçok şeye ikna edebilirsiniz..

Oğlak Burcu 2019 Yılı İş Fırsatları

Oğlak burçlarını 2019 yılında harika iş fırsatları bekliyor. Çalışkan, azimli ve güvenilir olan oğlak burçları kariyer basamaklarında bir bir yükselecek ve adeta hayallerindeki işe kavuşacak. Eğer halihazırda mevcut bir işiniz var ise bir üst kademeye yükselecek ve statünüzü arttıracaksınız. Bunun için biraz da azmetmeye ve çalışmaya özen gösterin. Eğer henüz iş arama aşamasındaysanız kararlılığınız ve azminiz ile mutlaka bu yıl birilerinin dikkatini çekecek ve hayalinizdeki işe kavuşacaksınız.

Oğlak burçları geleceği düşünen bir burç olduğu için çok iyi anne, baba olurlar. Oğlak burcu grubuna dahil olan kişiler için 2019 yılında evlilik planı yapmak harika olacaktır. Satürn gezegeninin yükselişi ile birlikte evlilik hayatında oldukça olumlu bir yıl sizi bekliyor. Oğlak burcunun en olumsuz özelliği olan kindar ve sert tavrı ise çevresindeki insanların yavaş yavaş uzaklaşmasına neden olacak.

2019 yılında arkadaş çevrenizde eksilmeler ve asla kavga etmeyeceğiniz insanla yaşayacağınız ufak tartışmalar ile can sıkıcı olaylar da sizi bekliyor olabilir. Bunun önüne geçmek istiyorsanız kendinizi biraz törpülemeniz, dizginlemeniz ve mutlaka birkaç saat sakinleşmek için tartışmalardan sonra beklemenizi öneriyoruz. Aşırı dobra tavrınız sert ve karamsar tavrınız sayesinde çevrenizdeki insanları uzaklaştırıyor ve belki de haksızlık yapıyor olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here