2019 Yılı Terazi Burcu Yorumları

0
158

2019 Yılı Terazi Burcu Yorumları

23 Eylül – 22 Ekim arasında doğanların burcu olan terazi burçlarının yönetici gezegeni Venüs’tür. Hava burcu olarak geçen terazi burçları güzel sanatlara düşkünlüğü ile bilinirler. Birbirinden farklı yetenekleri olan terazi burçları, genelde müzik, resim, el sanatları konusunda uzmanlaşmış kişilerdir..

Sosyal ve Arkadaş Canlısı Bir Burçtur

Çekici bir burç olan terazi burcunun en önemli özelliklerinden biri de bulunduğu ortama uyum sağlamaları ve insanlarla olan sağlam ilişkilerdir. Terazi burçları genelde insanlar tarafından güvenilir bulunurken arkadaş canlısı olarak çevresine birçok insanı toplamayıda bilirler. Flörtçü bir tavra sahip olan terazi burçları çoğu zaman kendileri bile farkında olmadan çevresindekilerle flört ederler. Bu da hoşlandıkları kişi farklı bir kişi olsa bile çevreye farklı bir his yayacağından dolayı çoğu zaman yanlış anlaşılmalara neden olur. 2019 yılında terazi burçlarının aşk hayatı bir hayli karmaşık gözüküyor. Terazi burçlarının aşırı pozitif yaklaşımında ve arkadaş canlısı yaklaşımında yanlış anlaşılmalara neden olacak arkadaşlık ilişkileri gelişebilir. Hatta arkadaşlıkları ilişkiye dönüşerek bir aşk hayatına da dönüşebilir..

2019 Yılında Terazi Burcu Aşk Hayatında Neler Yaşayacak?

2019 yılında belki de çevrenizde arkadaş olarak gördüğünüz en yakın dostlarınızdan biri hayatınızda çok daha özel bir yere sahip olabilir. Öyle ki yıllar boyu süren güven ve arkadaşlık ilişkisinin yerini aşk ilişkisi aldığında bir çıkmaza girebilirsiniz. 2019 yılında terazi burçlarını yüksek ihtimalle yeni bir aşk bekliyor. Eğer halihazırda bir ilişkiniz var ise devam edecek, fakat yeni bir aşk arayışındaysanız büyük ihtimalle yakın çevrenizden ve arkadaş olarak gördüğünüz birinden hoşlanacak veya yeni bir ilişkiye başlayacaksınız. İdealist olan Terazi burçları iş hayatında güvenilir oluşları ve sorumluluklarını yerine getirişleri ile bilinirler. Hal böyle olunca 2019 yılında kariyer basamakları bir bir tırmanacak olan terazi burçları ekonomik anlamda da özgürlüğe kavuşacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here