2019 Yılı Yay Burcu Yorumları

0
163

2019 Yılı Yay Burcu Yorumları

22 Kasım – 21 Aralık tarihinde doğanların burç grubu olan yay burcunun yönetici gezegeni Jüpiter’dir. Ateş burcu grubuna dahil olan yay burçları denge grubu olarak bilinirler. Her zaman keyifli ve neşeli tavırları ile dikkat çeken yay burçları evcimen kişilikleriyle de evliliğe çok yakın kişilerdir. Açık sözlü olan, dobra olan, cimen olan ve bir o kadar da arkadaş ilişkilerinde samimiyet gösteren yay burçlarının olumsuz özellikleri de bulunmaktadır..

Yay Burcunun Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Olumsuz özelliklerinin en başında insanlara çok çabuk güvenmesi ve çok fazla ilgi istemesi geliyor. Yay burçlarının olumsuz özelliklerinden yola çıkarak 2019 yılında aşırı iyimser tavırları ve dostlarına çok çabuk güvenmeleri ile büyük bir vurgun yiyeceklerini söyleyebiliriz. İnsanların diğer yüzlerini göremeden veya onları asla yargılamadan kabul eden, affeden ve söylediklerine inanan yay burcu 2019 yılında bu tavrını sürdürürse kısa zaman sonra büyük bir dezavantaja dönüşerek yararlanacak.

2019 Yılında Yay Burçları Yükselişe Geçiyor

2019 yılında yay burcunda yükseliş söz konusu. Eğer arkadaşlık ilişkilerinizi tekrar gözden geçirirseniz belki de hayatınızda olumsuzlukları bir kenara bırakacak ve size iyi gelmeyen arkadaş çevrenizi azaltacaksınız. Bunun için arkadaş çevrenizdeki insanları tek tek gözden geçirmeyi ve 2019 yılında sizlere adeta yük olan arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkartmayı deneyebilirsiniz. 2019 yılında yay burcunda elbette güzel şeyler de oluyor. Örneğin kariyer ve iş imkanları. Yay burcunun her daim keyifli, neşeli ve bir o kadar da insan ilişkilerinin iyi olması nedeniyle çok rahat iş bulabileceğini söyleyebiliriz.

2019 Yılında Yay Burçlarının İş Hayatı Nasıl Şekillenecek?

Eğer yıllardır iş aramaktan sıkıldıysanız ve umudunuzu yetirmek üzereyseniz Jüpiter gezegeninin kariyer kısmında sizleri çok güzel planlar beklediğini söyleyebiliriz. Yükselen burcunuzu hesaplayarak çok daha pozitif bir enerji ile yeni bir iş arama fırsatını değerlendirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here