2019 Yılı Yengeç Burcu Yorumları

0
160

2019 Yılı Yengeç Burcu Yorumları

 

22 Haziran – 22 Temmuz tarihinde doğanların burç grubu yengeç burcudur. Yengeç burcunun uğurlu taşı inci, yönetici gezegeni ise aydır. Elementi ise sudur. Öncü bir burç olan yengeç burcu içine kapanıklılığı ile bilinir. Yengeç burcunun en önemli özelliklerinden biri nazik, hassas, kırılgan ve içe dönük yapısıdır. Buna rağmen çevresinde olup bitenleri iyi gözlemleyen yengeç burcu liderlik özelliği de taşımaktadır. Sadece güvenliği ve iyi tanıdığı kişilerin yanında kendisi gibi davranan yengeç burcunu 2019 yılında neler bekliyor? 2019 yılında yengeç burcunun ihtiyatlı ve tedbirli davranışlarını bir nebze olsun geride bırakacağını söyleyebiliriz. Bunun sonucunda daha samimi arkadaşlar edinebilecek ve sosyal hayatı biraz daha şenlenmiş olacak. Sosyal hayatı yıllar süren sıkıcılıktan kurtulacak olan yengeç burcu biraz daha dışa dönük davranması ile birlikte yepyeni arkadaşlıklar edinecek.

 

Nazik, hassas tavrı çevresine çoğu zaman kendisini kıracak arkadaşları taşısa da aradığı aşkı bu sayede bulacak olan yengeç burcunun 2019 yılında harika bir aşk hayatı olacağını söyleyebiliriz. Özellikle kıskanç bir burç olan yengeç burcu hayatına girecek olan erkeği veya kadını yönetmek isteyecektir. Fakat bu tutumu çoğu zaman ilişkiye zarar vermektedir. 2019 yılında da ciddi bir ayrılık yaşamak istemiyorsanız kıskançlık ve bencillik kişiliğinizi biraz olsun bastırmalı karşı tarafa da saygı duyarak daha düzeyli bir ilişki sürdürmeyi hedeflemelisiniz. Aksi halde 2019 yılında yengeç burçlarında ayrılıkta görünüyor. 2019 yılında yengeç burçları kariyer basamaklarını bir bir tırmanarak mevcut konumundan bir üst noktaya sıçrayacak ve kariyer basamağını tırmanarak kendisine yeni bir statü elde edecek. Bununla birlikte yengeç burçlarının geliri artacak. Hem aşk hem aile hayatında başarılı olduğu gibi kariyer hayatında da başarıları kendinde toplayacak.

 

2019 yılında yengeç burçlarının sağlık hayatı ise bir hayli değişken. Halihazırda kıskanç, öfkeli ve çoğu zaman içinde kin tutan yengeç burçları bunun sonucunda mide rahatsızlıklarına yakalanabilir ve mide rahatsızlıkları ile soluğu hastanede alabilir. Sizde sağlık durumunuza dikkat etmek ve 2019 yılını sağlıklı bir şekilde tamamlamak istiyorsanız içinizde bulunan bazı dürtüleri dizginlemeli ve kin, nefret duygusunu içinizden attıktan sonra daha pozitif bakarak hayatı sevmeye çalışmalısınız. Kendi kabuğunuzdan sıyrılmalı, çevrenize biraz daha kulak asmalı, kıskanç tavrınızı bir nebze olsun kenara bırakmalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here