2019 Yılının En Sevilen İç Çamaşırı Trendleri

0
168

2019 Yılının En Sevilen İç Çamaşırı Trendleri

 

Nasıl ki dış giyimde sürekli bir değişim halindeyiz ve sürekli moda olan parçalar değişiyor ise iç giyimde de bu durum değişmiyor. Binlerce ünlü markanın binlerce farklı model üzerinde çalıştığı harika iç çamaşırlarını sizler için derledik. İşte 2019 yılında en ses getirecek ve en popüler olacak birbirinden farklı iç çamaşırı modelleri..

Dolgulu sütyenler geride kaldı. Öyle ki son yıllarda dolgusuz bralet denilen ve formunu kendi göğüs şeklinizden alan iç çamaşırları oldukça trend hale geldi. Bralet tarzı sütyenler hem kişiyi çok rahat ettiriyor hem de seksi hissettiriyor. Özellikle yaka detayı biraz daha geniş olan v yakalı trikolar ve kazaklar ile içerisinden hafifçe görünen dantelli bralet tarzı iç çamaşırlarını kullanmak çok trend. Artık iç çamaşırlarını biraz olsun göstermek ve dantel figürlerine biraz olsun özenmek oldukça trend.

Dolgulu sütyenlerin geride kaldığını belirtmiştik. Günümüzde dolgusuz sütyenler yani bralet tarzı sütyenler sık sık rastlayacağınız en önemli moda parçalarından biri haline gelecek. Hatta beyaz gömleğin içerisine giyilen beyaz dolgulu sütyenler de geride kaldı. Beyaz gömleğin içerisinden gözüken hafif renkli formda ve dantelli iç çamaşırları 2019 yılında oldukça trend. Alt giyimde de birbirinden farklı külot modellerine rastlayacağız. Şeffaf külotlar, transparan külotlar ve en önemlisi zarif detaylar ile bezenmiş işlemeli bohem parçalar bu yıl alt giyimi oluşturacak. Takım olarak satılan alt ve üst şeklinde sütyen külot takımlarına ek olarak bralet tarzı modellerin zıbın tarzı modeller ile birleştirildiğinide görüyoruz. Bodysuit denilen birbirine geçmiş şekilde ve kişiyi oldukça rahat hissettiren zıbın tarzı çıtçıtlı modelleri kot pantolonların üzerine giyerek de kullanabilirsiniz..

Hatta bir çok zıbın modelinin üst kısmı tişört şeklinde bile tasarlanabiliyor. Birçok farklı marka da bu tarz model zıbın modellerini bulabilirsiniz. Yazın sıklıkla kullandığınız tişörtlerin yaka detaylarının biraz daha dantelli ve işlemeli olması ile zıbın modelleri harika şekilde uyum sağlıyor. Bohem dokunuşlarda 2019 yılında oldukça trend. Öyle ki dış giyimde işleme konusunda sınır tanımayan parçalar iç giyime de sıçramış durumda. Dantel ve bralet tarzı sütyen modellerinin yerini lastikleri işlemeli bohem tarzı sütyen modelleri alıyor. Sizde 2019 iç çamaşırı modasına uyum sağlayarak yepyeni ve en gözde parçaları çamaşır dolabınıza eklemeyi sakın unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here