Akrep Burcu Kadını Özellikleri

0
96

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

 

En duygusal burçlar arasında yer alan akrep burcu kadınları kendileri gibi duygu yüklü, tutkulu ve kendilerini özel hissettirebilecek heyecanlı aşıklardan hoşlanırlar. Bu tarz erkekleri hayatına sokan akrep burcu kadınları ilişki yaşadıkları süre boyunca oldukta sadıktırlar. Çevresine asla pas vermezler ve flörtöz hareketlerde bulunmazlar. Fakat akrep burcu kadınları eğer aşık olmadılarsa ve hayatlarına tek bir erkek girmediyse birden farklı erkekle aynı anda flörtleşebilir ve kendilerine en uygun erkeği belirlemek adına onları küçük sınavlardan geçirebilirler. Akrep burcu kadını çok zekidir. Küçük oyunlar oynamaya meraklıdır. Bu yüzden akrep burcu kadınının size oyun oynayıp oynamadığı asla tahmin edemezsiniz. O küçük tatlı oyunları ile sizleri adeta sınar ve sınavı geçemediğiniz takdirde sizi yarı yolda bırakıp gidebilecek kadar iradeli bir güce sahiptir.

Akrep burcu kadınının çoğu zaman hayatınızdan neden çıktığına dair bir fikriniz bile olmaz. Fakat o küçük sınavını gerçekleştirdikten sonra bu sınavdan geçemeyen erkekleri adeta eler ve hayatına bu sınavdan geçen kendisi için önemli olan kriterlere sahip olan erkeklerle devam eder. Bu erkekler arasında tekrar bir eleme yaptıktan sonra kendilerine en uygun eşi seçerler. Akrep burcu kadını tek eşlidir. Yani eşine çok sadık ve bağlıdır. Onun kendisi için değerli ve önemli olduğunu her daim hissettirir.

Duygusallıktan, minik jestlerden, romantik davranışlardan ve sürprizlerden hoşlanan akrep kadını karşısındaki erkeğe de kendisini özel hissetmesi için elinden gelen her şeyi yapar. Akrep kadınları harika birer anne olurlar. Fazla duygusal oldukları için lohusalık ve gebelik dönemlerinde aşırı duygusal günler geçirirler. Bu süreçlerde eşlerinin ve sevdiklerinin yanında olması akrep burcu kadınının kendini daha iyi hissetmesi açısından çok önemlidir. Akrep burcu kadını oldukça seksi, gösterişli giyinmeyi sever. Bu yüzden geniş bir gardrobu vardır. Favori renkleri ise bordo, siyah ve laciverttir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here