Asimetrik Etekler Nasıl Kombinlenir?

0
140

Asimetrik Etekler Nasıl Kombinlenir?

 

Yeni yılın gelmesiyle birlikte en gözde ve popüler dünyaca ünlü markaların kreasyonları da yayınlanmaya başlandı. 2019 kreasyonların da sık sık asimetrik modasına vurgu da bulunan dünya devleri modaya yön vermeye devam ediyor. Asimetrik etek modası ise olmazsa olmazlardan. Yazımız da birbirinden şık ve tarz asimetrik etek kombinlerinden bahsettik, keyifli okumalar.

Kısa Asimetrik Etek Kombinleri

Mini etek giymeyi seviyorsanız asimetrik etek kombinleri eminiz çok hoşunuza gidecek. Bir kısmı daha uzun bir kısmı daha kısa olan asimetrik etek kombinleri şortlu kombinlerle de uyum sağlıyor. Arka kısmı şort, ön kısmı etek gibi görünen bu tarz etekleri yüksek topuklu ayakkabılar ile kombinlemeyi denemelisiniz. Bacak boyunuzu uzatacak ve yüksek belinize vurguda bulunacak proporsiyonunuzu harika gösterecek bu etek modellerini ayrıca dizüstü çizmelerle de kombinleyebilirsiniz. Bacaklarınıza ekstra vurguda bulunmak istiyorsanız mutlaka peeling işlemi yapın ve içerisinde minik ışıltılar bulunan vücut kremi ile bacaklarınızı hafif bir şekilde nemlendirin. Böylece yüksek topuklu ayakkabılarınız ve bacak boyunun uzunluğu ile asimetrik etekler harika şekilde uyum sağlayacak ve ortaya bütünleşmiş bir görüntü çıkacaktır.

Uzun Asimetrik Etek Kombinleri

Günlük hayatta çok da uygun olmayan fakat özel gecelerde tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacak uzun asimetrik etek kombinlerini tercih ederken bir kısmı mini etek bir kısmı uzun tül şeklindeki etekleri tercih edebilirsiniz. Bu tarz etekler hem düz taban ayakkabılar hem de stiletto tarzı ayakkabılar ile harika şekilde uyum sağlıyor. Bileğinize vurguda bulunan ince bantlı topuklu ayakkabı modelleri de olmazsa olmazlardan. Üzerinize ise dantelli veya lazer kesimli bir bluz tercih ederek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Asimetrik etek kombinleri sizi olduğunuzdan daha şık ve oldukça tarz gösterecektir. Hem günlük hayatınızda hem de gece özel davetlere katılırken bu tarz etekleri tercih ederek tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here