Aslan Burcu Kadını Özellikleri

0
103

Aslan Burcu Kadını Özellikleri

 

Her daim göz önünde olmayı seven, gösteriş meraklısı ve varoluş nedeni birşeyleri sergilemek olan aslan burcu kadını çevresinde kendisini tehdit edecek veya tehdit unsuru olarak gördüğü gösterişli azimli ve çekici kadınları görmek istemez. O her zaman lider olmak, bir grupta her zaman başı çekmek ve grubu yönlendirmek ister. Aslan burcu kadınının eş tercihi ise değişkenlik gösterebilir. Kimi aslan burcu kadınları hayatına, kendi sözünü geçirebileceği, otorite edebileceği erkekleri alırken kimi aslan burcu kadınları ise kendi otoritesinden daha fazla otorite kurabilen, ona söz geçirebilen, evi çekip çevirebilecek kadar güçlü bir iradeye sahip olan erkekleri tercih ederler. Aslan burcu kadınları genel anlamda kıyafet tercihlerinde canlı renkleri, kırmızı tonlarını ve altın rengi takıları tercih ederler.  Onlar için giyim, kuşam, ayakkabı, çanta alışverişi herşeydir. Geniş bir dolaba sahip olan aslan burcu kadınları para harcamaktan çekinmezler. Kıyafetleri, parfümleri ve makyaj malzemeleri için milyarlar harcayabilirler. Ellerinde bulunan parayı ilk yatıracakları yer kendi kişisel ihtiyaçları olacaktır.

Aslan burcu kadınının tıpkı kıyafet tercihleri gibi evide gösterişlidir. Her daim yeni mobilyalar, lüks şamdanlar ve pırıltılı şeylerden hoşlanan aslan burcu kadını ev dekorasyonunda daha minimal detayları tercih edecektir. Aslan burcu kadınının arkadaşlık ilişkileri ise sağlamdır.

Çevresinde bulunan arkadaşlarına kendi samimi yüzünü gösteren ve her daim kendisi gibi davranan dobralığıyla ön planda olan aslan burcu kadınının çevresinde kendisi gibi dobra, konuştuğundan çekinmeyecek ve her daim kendi kişiliğini sergileyebilecek doğal kadınlar bulunmalıdır. Aslan burcu kadınının en nefret ettiği kişiler ise kendisinden rol çalan ve olabildiğince ortamlarda onun önüne geçecek olan kişilerdir. Erkek veya kadın farketmeksizin yönetemediği kişilerle iletişim kurmaktan kaçınan aslan burcu kadını lider özellikte olmayı sever.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here