Balık Burcu Kadını Özellikleri

0
143

Balık Burcu Kadını Özellikleri

 

Duygusallığı, zerafeti ve şirin görünümü ile akıllarda yer bırakan balık burcu kadını aslında sanıldığı kadar zayıf bir burç değildir. Her sorunun altından ustalıkla kalkabilen balık burcu kadını duygularıyla hareket etsede her daim kendine olan özgüveni, sorunları çözme gayreti ve hayatında bulunan insanlara sırtını yaslaması ile bilinir. Balık burcu için hayatında bulunan insanlara güvenmesi ve onların sorunlarında yanında olması her şeye bedeldir. Balık burcu kadınının hayatında çok fazla insan yer almaz..

Özellikle sevdikleri ile vakit geçirmekten onların dertleri ve problemlerini konuşmaktan çekinmeyen balık burcu kadını samimi hareketlerini sadece kendi çevresine gösterir. İyi bir gözlemci olan balık burcu kadını nerede nasıl davranması gerektiğini, hangi insanla nasıl iletişim kurması gerektiğini altıncı hissinden dolayı çok iyi bilir. Fakat altıncı hissinin ona söylediği insanlar hakkında kötü düşünceleri bir kenara bırakarak hala iyi niyet sergileyip onları hayatına alması ve onları hayatından birer parça vermesi balık burcu kadınının en kötü özelliklerinden biridir.

O her daim insanlara ikinci üçüncü şansı sunar. Fakat ikinci üçüncü şansı sundukça aslında insanlara olan güveni azalır ve zamanı gelince o insanları hayatından tamamen silebilirler. Balık burcu kadınları geçmişe özlem duyan ve her daim anıları ile yaşayan kadınlardır. Bu yüzden onlar ne yapılan iyiliği ne de yapılan kötülüğü unuturlar. Kindar bir burç olmamalarına rağmen yapılan kötülükleri asla unutmaz ve yeri geldiğinde öcünü almak için çeşitli hamlelerde bulunabilirler. Merhametli bir burç olan balık burcu kadınları hayvanlara, doğaya olan düşkünlükleri ile bilinirler. Ayrıca sanata olan sevgileri müziğe olan aşkları onları birer sanatçı haline dönüştürür. Balık burcu kadınının hayatına alacağı erkekte aradığı ilk ve tek özellik güvendir. O güvendiği erkeğe kendisini adar ve hayatı boyunca sadakatle bağlı kalır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here