Başak Burcu Kadını Özellikleri

0
115

Başak Burcu Kadını Özellikleri

 

Başak burcu kadınının çevresinde çok az bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar insan bulunur. Bunun en önemli nedeni başak burçlarının oldukça seçici  olması ve çevresine toplayacağı arkadaş grubundaki kişilerin tamamen kendine hitap etmesini istemesidir. Başak burcu kadınları düzene, temizliğe çok önem verirler. Arkadaşlık ilişkilerinde, ev ortamlarında, aile ilişkilerinde düzenli mesafeli bir ilişki kurmak onlar için olmazsa olmazlardandır. Ev dekorasyonunda ve depolama alanlarında ise düzenin adeta çıtasını yükselten başak burcu kadınları her daim düzenli, tertipli ve ihtiyaç dahilinde ulaşmak istedikleri eşyaya anında ulaşabilecekleri bir düzen tercih ederler. Hatta onların düzeni kimi zaman çevresi tarafından oldukça sıkıcı ve şaşırtıcı bulunabilir. Başak burcu kadını için düzen herşey demektir. Kişiliği bile buna adapte edilmiştir. Çevresindeki arkadaşlarını bile düzenle ve belli bir mesafe ile ziyaret eden sohbet eden başak burcu kadını mesafeli yaklaşımı ile her daim mantığını kullanabilen, kararlarını mantık çerçevesinde verebilen bir kadın olmuştur.

Başak burcu kadını içten içe çok romantik ve duygusaldır. Kimi zaman duygusallık ve mantık arasında kalsada genel anlamda mantığının sesini dinlemeyi tercih ederek bu şekilde karar verirler. Başak burcu kadınının çevresinde yer almak istiyorsanız mutlaka onun gibi düzenli, tertipli ve seviyeli olmalısınız. Seviyesi laubali çabuk samimi olan kişilerden hiç haz etmezler. Bulundukları ortamda aşırı esprili konuşmalar, laubali davranışlar ve el şakaları başak burcu kadınlarını strese sürükleyecektir. Başak burcu kadınları kendisi gibi seviyeli, olgun ve ne istediğini bilen erkeklerden hoşlanırlar.

Onların en itici bulduğu erkek tipleri ise kendisine özgüveni olmayan, fazla laubali  fazla espri yapan, ve bulunduğu ortamda fazla samimiyet gösteren kişilerdir. Başak burcu için sadakat her şeydir. Karşısındaki insandan sadakat beklemek onun ilk kuralıdır. Hatta kimi zaman ne fiziksel özellikler ne maddi özellikler karşısındaki insanın sadakati kadar değerli değildir. Sizde başak burcu kadınıyla evlenecekseniz veya başak burcu kadınıyla arkadaş olacaksanız karakterinizi düzene sokmaya, laubali davranmamaya ve en önemlisi sadakat konusunu ön planda tutmaya özen göstermelisiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here