Beyaz Sneaker Ayakkabıları Kombinleme Fikirleri

0
173

Beyaz Sneaker Ayakkabıları Kombinleme Fikirleri

 

Beyaz sneaker ayakkabılar her kadının dolabında bulunuyor. Sadece kot pantolonlarınız veya eşofmanlarınız ile bu tarz ayakkabıları kombinliyorsanız yazık ediyorsunuz diyebiliriz. Çünkü günümüzde beyaz sneaker ayakkabıları kombinlemenin birbirinden farklı yolları bulunuyor. Siz de bu yöntemleri deneyerek daha aktif bir şekilde ayakkabılarınızı günlük hayata entegre edebilirsiniz, keyifli okumalar.

Beyaz sneaker ayakkabılar ile renkli çorapların harika uyumundan bahsedelim size. Renkli, eğlenceli, motifli veya detaylı yarım, bilekte biten çoraplar beyaz sneaker ayakkabılar ile buluştuğunda ortaya eğlenceli bir tarz çıkıyor. Kot pantolonların paçasını hafif bir şekilde kıvırdığınızda ortaya çıkan bu görüntü sevimli, eğlenceli ve oldukça modern oluyor. Sizde renkli çoraplar giymekten hoşlanıyorsanız o halde bu çorapları göstermekten çekinmeyin. Beyaz sneaker ayakkabılar bunun için biçilmiş kaftan. Boyfriend veya mom jeans denilen hafif bol şekilde üzerinize tam yapışmayan bu kot pantolonlar paçası kıvrılıp renkli çoraplar ve beyaz sneaker ayakkabıları ile birlikte kullanıldığında ortaya modern ve ferah bir görüntü çıkıyor. Siz de bu genç görünümü denemeye ne dersiniz?

Beyaz sneaker ayakkabılarınız ile gece kıyafetlerinizi kombinleyemeyeceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Günümüzde birçok kadın minik, pırıltılı, işlemeli, inci detaylı elbiseleri ile beyaz sneaker ayakkabıları kombinleyerek ortaya bambaşka bir tarz çıkartıyor. Üstelik topuklu ayakkabının can acıtıcı etkisi olmadan. Siz de arkadaşınızın düğününde saatlerce kalacak ve delicesine eğlenecekseniz çantanıza beyaz sneaker ayakkabıları atmaya ne dersiniz? Belki de ortaya çıkan sonuç sizi fazlasıyla tatmin edecek ve topuklu ayakkabınızı giymek aklımıza bile gelmeyecek. Son olarak iş kadınları takım elbiselerin altına hatta kumaş pantolonların altına beyaz sneaker ayakkabıları giyerek kombinlemeyi tercih ediyor. Günlük hayatta bu görünüm hem çok şık duruyor hem de oldukça rahat. Sizde beyaz sneaker ayakkabınızı işe giderken kombinlemeyi en azından bir kere deneyin. Eminiz bu rahatlıktan vazgeçemeyeceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here