Boğa Burcu Kadını Özellikleri

0
111

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Güzelliğe, estetiğe, sanata ve doğaya düşkünlüğü ile tanınan boğa kadınları biraz hareketli oluşları, enerjik oluşları ile bilinirler. Boğa burcu için en önemli şey zerafet, güzellik ve her daim estetik algısını besleyecek mekanlarda bulunmasıdır. Boğa burcu kadını elini değdiği herşeyi estetik hale getirmesi,  güzelleştirmesi ve sanata olan düşkünlüğü ile bilinir. Boğa burcu kadını büyük ihtimalle ya iyi bir şekilde müzik aleti çalıyor, ya resim yapıyor ya da sanat dallarının herhangi birinde başarı gösteriyordur. Çünkü boğa burcu kadınının yetenekli elleri, estetik zekası bir araya geldiğinde ortaya durdurulamaz bir yetenek çıkar.  Boğa burcu için çevresindeki güzel olan herşey sevilme sebebidir. Bu yüzden estetik algısı nedeniyle hoş ve yakışıklı erkekleri beğenirler. Boğa burcu için görünüş ilk aşamalardan biridir. Önemsediği görünüşüne aynada saatler geçirerek güzellik katar ve erkekten de aynı şeyi bekler. Boğa burcu kadını bakımlı, kendine baktıran ve ne istediğini bilen erkeklerden hoşlanır. Onu elde edecek olan erkeğin bakımsız olması düşünülemez. Kendine her daim bakan, yakışıklılığını ön plana çıkartan spor ile ilgilenen erkekler boğa burcu kadınının dikkatini çeker.

Boğa burcu kadını şehirden uzak olmayı doğayla iç içe olmayı ve hayvanlarla yakın olmayı çok sever. Onun için kendi sanat eserlerini konuşturabileceği nezih ve sakin ortamlar yaratmak aşk dolu ve tutku dolu bir ortamın yaratılmasına eşdeğerdir. Ayrıca boğa burcu kadını ilişkilerinde mesafeli olmayı sevmez her daim samimi ve tutkulu bir aşık olmayı tercih eder. Boğa burcu kadını kendine fazla güvenen gururlu kadındır.

Çevresindeki insanlara çoğu zaman zor durumundan bahsetmez bunu kendi içinde çözmeye çalışır. Çünkü boğa burcu kadını için başarısız olmak, zor durumda kalmak acınası bir durumdur. Bunu kendine yediremeyen boğa burcu kadını kimi zaman sorunlarını ailesi ile bile paylaşmaz. Hatta sevdiği adam ile arasına mesafe koyan ve bu sürede sorunlarını kendi kendine çözmeye çalışan boğa burcu kadını kimi zaman yalnızlıktan hoşlanır küllerinden yeniden doğarak sorunlarını çözmüş bir şekilde sevdiklerinin yanına döner.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here