Bu Kış Tarzınızı Baştan Yaratın

0
161

Bu Kış Tarzınızı Baştan Yaratın

Dolabınızdaki parçalardan sıkıldıysanız, kendinizi aynaya baktığınızda daha farklı görmek istiyorsanız o halde bu kış tarzınızı değiştirmenin vakti geldi demektir. Siz de ön yargılı olmadan bu kış trendlerine uyum sağlayın ve aynaya baktığınızda kendinizi çok daha farklı görüp yenilenin. İşte öneriler, keyifli okumalar..

Neon Renkleri Denemelisiniz

2019 yılının en moda trendlerinden biri neon rengi kazaklar. Özellikle siyah kumaş pantolonlar veya siyah, havuç paça, hafif yırtık detaylı kot pantolonlar ile neon renkli boğazlı kazakları çok sık görüyoruz. Ünlüler başta olmak üzere birçok tasarımcı neon kazaklara yer veriyor. Neon kazakların en güzel tonu olanlar neon sarı, neon mavi veya neon pembe renkte olanlar. Bu tarz parçalar halihazırda zaten hareketli ve iddialı olduğu için bu durumu dengeleyip eşitlemek adına siyah kumaş pantolonlar veya siyah havuç paça pantolonlar ile kombinleyebilirsiniz. Ayrıca siyah deri taytlar veya deri bir etek de bir diğer kombin önerisi olacaktır. Bu tarz parçaları kombinlerken aksesuar tercihlerinde minimalizme gitmenizi öneriyoruz. Özellikle minimal tasarımlar, minik küpeler, ışıltılı veya sallantılı olmayacak aksesuarlar tarzınızı tamamlayacaktır.

Neşeli Pançolar

Tayt giymeyi seviyorsanız veya bir külotlu çorap bağımlısıysanız bunu daha da ön plana çıkartmak için pançolardan faydalanabilirsiniz. Boyunuzu kesen, yere kadar uzanan kabanlardan sıkıldıysanız o halde kendinizi pançoların özgürlüğüne bırakın. Bu sezon pançolar çok moda. Özellikle pötikare desenli olanlar, puantiye desenli olanlar ve kazayağı desenli olan pançolar çok trend. Bu tarz ürünler pantolonunuzu taytınızı ve külotlu çoraplarınızı daha da ön plana çıkartacağı için özellikle aksesuar tercihlerinde daha da sadeleşmeye gidebilirsiniz. Tam anlamıyla çorap aşıklarının tutkunu olduğu bir trend olan kış sezonunda özellikle panço modellerini tercih ederek külotlu çoraplarınızın dokusunu, desenini ve modelini daha da fazla ön plana çıkartabilirsiniz. Pançoların tamamlayıcısı olarak kısa topuklu botları veya uzun bileğinize kadar uzanan fermuar detaylı çizmeleri tercih edebilirsiniz.

Kış sezonunda atkı bere takımlarını da es geçmeyin. Eğer yıllardır kullandığınız standart motiflere sahip atkı, bere takımlarından sıkıldıysanız o halde ponponlu, pastel ve renklere sahip daha detaylı takımları tercih edebilirsiniz. Bu tarz atkı bere takımlarını tercih ederken üzerinize giydiğiniz kabanın desensiz tek renk olmasına dikkat edin. Böylece atkı bere takımları da istediğiniz kadar özgürleşebilir ve daha eğlenceli tasarımlara yer verebilirsiniz. Bu tarz tasarımları kullanırken kendinizden bir şeyler katmak isterseniz berenize isminizin baş harfini işleyebilir veya boncuk detayları ile şenlendirebilirsiniz. İşte kış mevsiminde kendi tarzınızın biraz olsun dışına çıkmak için birkaç neden sunduk sizlere. Sizde bu kış renklere kendinizi bırakın. Desenler ile oynamayı ihmal etmeyin. Tarzınız kendinizden küçük parçalar katmak için ne gerekiyorsa onu yapın. Yeter ki aynaya baktığınızda daha renkli, daha farklı bir kendiniz ile karşılaşın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here