Burçlara Göre Gelinlik Modelleri

0
242

Burçlara Göre Gelinlik Modelleri

Her kadının hayalini kurduğu gelinlikler birbirinden farklı modellerle karşımıza çıktığında kafamız karışır ve seçeceğimiz modeller arasında kararsız kalırız.. Siz de böyle bir dönemden geçiyorsanız ve kendinize en uygun gelinlik arayışındaysanız O halde burcunuzun gelinliğini giymeye ne dersiniz? Yazımızda farklı burçlara hitap eden birbirinden farklı gelinlik modellerinden bahsettik, keyifli okumalar..

Sade, vücudunuzu saran, ip askılı ve gösterişsiz zarif bir gelinlik hayal edin.. Bu gelinlik elbette balık burcu kadınlarının beğeneceği bir gelinlik olacaktır! Balık burcu kadınlarının sade zarif ve gösterişsiz ama bir o kadar da büyüleyici görünmelerinin sebebi bu tarz parçaların içerisinde ışıl ışıl ışıldamalarıdır. Sizde balık burcuna sahipseniz bu tarz sade gelinlikleri tercih edebilirsiniz!

Feminen burçların başında yer alan akrep burcu elbette dar, balık tarzı, dar, sırtı açık, dekolteli gelinlikleri tercih edebilir! Özellikle sırtı açık, dantel detaylı veya düğme detaylı, vücudu saran, seksi ve alımlı gösteren gelinlikler akrep burcu kadınlarını çok mutlu edecek ve üstlerine çok yakışacaktır. İddialı bir model olduğu için bu tarz gelinlikler tam anlamıyla akrep burcu kadınına özel tasarlanmış diyebiliriz!

Kabarık gelinlikler de bir o kadar popüler. Peki kabarık gelinlikleri hangi burçlar tercih edebilir?

Özellikle Aslan, koç burçları kabarık gelinlikleri harika taşıyacaklardır! Enerjik seçimleri ile kendilerine hayran bırakan bu burçlar elbette gösterişli gelinlikleri tercih edeceklerdir! Üzeri İnci işlemeli veya taş işlemeli gelinlikler de tercih edebilirsiniz.

Zarif ve romantik gelinlik tercihleri ise kova burcunu mutlu edecektir. Özellikle dantel detaylı dönem kıyafetlerini hatırlatan gelinlik tercihleri kova kadınına çok yakışacaktır. Siz de kendi burcunuzun gelinliği içerisinde kendinizi çok daha rahat ve mutlu hissettiğinizi fark edeceksiniz. Hayalinizdeki gelinliği bulmadan önce mutlaka birden fazla gelinlik denemeyi ihmal etmeyin. Kendinizi içerisinde en iyi hissettiğiniz gelinlik size kendini zaten gösterecektir. Her gelin mutlaka 1 den fazla gelinlik modeli deneyerek en doğru gelinliğe karar vermelidir. Size ait olan gelinlik ile aranızda bir bağ oluşacaktır ve kendini size bağlayacaktır. O hissi hissetmeden alacağınız gelinlikler içinize sinmeyecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here