Çabasız Şıklığın İkon Parçaları Basic Kıyafetler

0
154

Çabasız Şıklığın İkon Parçaları Basic Kıyafetler

Son zamanlarda hem saç ve makyaj da fazla özenilmiş, saatlerce uğraşılmış görünümler geride kalıyor, hem de kıyafetlerde fazla işlemeli dantelli ve detaylı parçaları kullanmak geride kalıyor. Öyle ki 2019 yılında sık sık basic parçaların bir arada kullanıldığına rastlayacağız. Zahmetsiz şıklık olarak tanımlayabileceğimiz bu moda akımını daha çok ünlüler ve modeller tercih ediyor.

Modellerin günlük hayatta ne kadar salaş giyindiğini fakat bir o kadar da şık göründüğünü fark etmişsinizdir. Şimdi bu moda akımına uyma sırası sizde. Zahmetsiz ve çabasız giyinmenin ilk kuralı şüphesiz basic parçaları dolabınıza eklemek. Basic parçalar yani her zaman, her yerde, her kombin ile kombinleyebileceğiniz parçalar anlamına geliyor. Üzerinde herhangi bir yazı, işleme veya detay bulunmayan v yakalı yuvarlak yakalı trikolar, tişörtler ve altına giyebileceğiniz düz formdaki keten pantolonlar basic parçalara dahil.

Ayakkabı modasında ise basic parçaların tamamlayıcısı olarak deri veya rugan görünümlü sivri burunda stilettolara rastlıyoruz. Çabasız şıklığın ilk kuralı basic parçalarınızı daha iddialı parçalar ile birleştirmek. Bunun için başvurabileceğiniz en kolay ve en etkili yollardan biri de şüphesiz takı desteği. Altın renkli birbirinden farklı boylara sahip zincirleri basic parçalar ile kullanarak çabasız şıklığınızı ortaya koyabilirsiniz..

Hatta iddialı parçaları kullanıyorken yılan derisi görünümünde ayakkabı veya hayvan desenleri figürlerine sahip bir çantayı basic şıklığınıza dahil edebilirsiniz. Böylece çaba harcamadan şık görünmenin kapılarını aralamış olacaksınız. Üstelik bu temel parçaları birbirinden farklı kombinler ile kullanarak ortaya bambaşka görünümler çıkartabilirsiniz. Anlayacağınız uzun süre alışverişe çıkmanız gerekmiyor. Dolabınıza birkaç basic parçayı ekledikten sonra birbirleri ile meç ederek birbirinden farklı görünümler ortaya çıkartabilir ve çabasız şıklığın keyfini sürebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here