Culotte Pantolon Modası

0
320

Culotte pantolonlar daha çok sonbahar aylarında kullanılmaktadır. Gardırobunuza farklılık katmak ve şık olmak istiyorsanız culotte pantolonları tercih edebilirsiniz. Gömlekler veya kısa bluzlar bu pantolonlarla beraber çok güzel bir görünüm oluşturmaktadır. Üzerine kot veya deri ceket giydiğinizde farklı ve güzel stillere kavuşabilirsiniz. Bu şekilde sokak modasına da uyum sağlayabilirsiniz. Bu yazımız sayesinde culotte pantolonlar nasıl kombin yapabileceğiniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bol ve geniş kısa culotte pantolonlar kısa üstlerle beraber kombin yapıldığında farklı ve güzel görüntülerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bu şık pantolonlar 2018 modasında vazgeçilmez parçalarınızdan biri olabilir. Eğer gardırobunuzda bu pantolonlardan yoksa modadan bir adım uzaksınız diyebiliriz bu nedenle bir tane bu pantolondan satın almalısınız. Kadın giyim mağazalarında bu pantolonlara rastlayabilirsiniz.

Çalışan kadınlar için en uygun parçalardan biri culotte pantolonlardır. Hemen hemen bütün gömleklerle ve blazer ceketlerle beraber tercih edebilirsiniz. Ofis için kombin yapmakta zorluk çekiyorsanız bu pantolonları kesinlikle tercih etmelisiniz.

Kısa boya sahip olan kadınlar bu pantolonları çok fazla tercih etmemektedir çünkü bu pantolonlar bacak boyunun olduğundan daha kısa görünmesine neden olabilir. Güzel bir görüntü oluşturmak istiyorsanız pantolonunuzun altına sandalet giyebilirsiniz. Yüksek bel culottenin içine bluz ya da gömlek soktuğunuzda güzel bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Culotte pantolonları herkes hemen sevemeyebilir bu nedenle renklerini seçerken de çok düşünür. Kirli beyaz, siyah, hardal ve lacivert gibi renkleri kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Bu pantolonların hemen hemen bütün boyları bulunmaktadır. Kendi boyunuza uygun olan pantolonu bulabilirsiniz.

Bu pantolonların altına ayakkabı seçerken de güçlük çekebilirsiniz. Culotte pantolonlarla en uyumlu olacak ayakkabılardan bazıları kalın topuklu platform, ince topuklu bilekte botlar ya da sivri burunlu stilettolar olacaktır. Siz de bu ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Bu pantolonları yaptığınız kombine göre hemen hemen her yere giderken rahatlıkla giyebilirsiniz. Blazer ceketler ya da kısa montlarla beraber culotte pantolon giydiğinizde şık ve stil sahibi olabilirsiniz.

Bu pantolonlar çok tercih ettiğiniz pantolonlar arasında olmasa da bu yazımız sayesinde bilgi sahibi olduktan sonra tercih etmeye başlamalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here