Damla Sönmez Stil İncelemesi

0
173

Damla Sönmez Stil İncelemesi

Minyon fiziği, kibar yüz hatları ve yemyeşil gözleri ile gönüllerimizde taht kurmuş olan Damla Sönmez oyunculuğuyla da iddiasından söz ettiriyor. 1987 doğumlu olan güzel oyuncu Güllerin Savaşı dizisi ile aklımıza kazınmıştı. Gerek stili, gerek makyajı, gerekse saç rengi ile birçok kadının merakla takip ettiği Damla Sönmez’in stili mercek altında, keyifli okumalar.

Damla Sönmez’in oldukça klasik fakat bir o kadar da gösterişli bir stilinin olduğunu söyleyebiliriz. Dizide aldığı roller sebebiyle genellikle elbise, şık topuklu ayakkabılar ve ağır makyajlar ile gördüğümüz Damla Sönmez günlük hayatta ise tam zıttı bir seçim yaparak oldukça spor ve naif bir görünümle karşımıza çıkıyor. Damla Sönmez dizilerde kullandığı topuklu ayakkabılar, minik çiçekli elbiseler, dalgalı saçlar ve buğulu bakışlar ile seksi bir görünüm kazandırıyor.

Damla Sönmez’in rol aldığı dizilerdeki karakterlerin oldukça ihtişamlı evlerde yaşaması ve oldukça lüks bir hayat sürmesi sebebiyle birbirinden farklı kıyafetlerle görüyoruz. Damla Sönmez’in en çok tercih ettiği görünümlerden biri de ince bantlı topuklu ayakkabılar, mini elbiseler ve yemyeşil gözlerini ortaya çıkartacak dumanlı göz makyajları. Damla Sönmez’in muhteşem bir göz rengi var.

Bunu ön plana çıkartmak için gözlerinin çevresini siyah bir kalem ile dağıtarak kullanıyor. Göz makyajında siyah kalemin büyüsü onun olmazsa olmazlarından. Biraz ince olan dudaklarını ön plana çıkarmak yerine hafif bir parlatıcı yardımı ile geri planda tutmayı ve mümkün olabildiğince göz makyajı ile öne çıkmayı seviyor. Günlük hayattaki stilinde ise onu kot pantolonlar, sweatshirtler ve kovboy çizmeleri ile görüyoruz.

Saçlarının dalgasından asla vazgeçemeyen Damla Sönmez genelde kendi orjinal saç rengini kullanmayı tercih ediyor. Omuz hizasında hafif katlı, modern kesimi ile saçlarının renk tonu arasında harika bir uyum bulunan Damla Sönmez’in saç modelinin çok klasik fakat bir o kadar da havalı olduğunu söyleyebiliriz. Eğer sizin de nispeten minyon bir tipiniz, ufak bir çene hattınız var ise omuzlarda hafif katlı saç kesimleri hem saçlarınızı daha çok gösterecek, hem de minyon fiziğinizle uyum içerisinde olmasını sağlayacaktır. Damla Sönmez’in saç rengi açık fındık kabuğu rengidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here