En Şık Fular Yaka Bluz Kombinleri

0
232

En Şık Fular Yaka Bluz Kombinleri

Kolye veya aksesuar kullanımına gerek kalmadan Şıklığınızı gözler önüne serecek fular yaka bluz kombinleri günlük kurtarıcınız olacak. Eğer beyaz yakalı bir işte çalışıyorsanız veya işyerine her gün şık gitmeyi, özenli gitmeyi seviyorsanız fular yakalı bluz kombinlerinden faydalanabilirsiniz. Bu şık ve kendinden aksesuarlı parçalar sizi hem özenli hem de nostaljik gösterecek. Yazımızda birbirinden farklı kombin örneklerinden bahsettik, keyifli okumalar.

Fular yaka bluz kombinleri siyah kumaş pantolonlar ile birleştiğinde ortaya şık bir iş kadını görünümü çıkıyor. Altına giyeceğiniz siyah stiletto ayakkabılar veya  düz taban loafer ayakkabılar bu tarz bluzlar ile birleştiğinde hanım hanımcık ve bir o kadar da özenli bir kombin yaratabilirsiniz. Peki biraz daha sporlaştırılmış bir kombin de fular yakalı gömlekleri ve bluzleri nasıl kombinleyebilirsiniz? Eğer evinizde bulunan bir selopet var ise bu tarz gömlekleri ve bluzleri selopetinizin tulumunuzun içine giyerek kombinlemeyi denemelisiniz. Herhangi bir aksesuara ihtiyacınız kalmadan kolye hatta küpe bile kullanmadan başlı başına aksesuarlı olan bu bluzlar selopetleriniz ve tulumlarınız ile harika şekilde uyum sağlayacaktır.

Beyaz fular yaka bir gömlek veya beyaz fular yaka bir bluzu altına giyeceğiniz beyaz sneaker ayakkabılar kot selopetiniz ile düşünebiliyor musunuz? Ortaya ne kadar da Şirin ve bir o kadarda nostaljik görünüm çıkacak. Renkli bir çantayı elinize aldığınızda 60’lı yıllara adeta vurgu yapmış olacaksınız. Beyaz veya siyah fular yaka bluzlerinizi gece kombinlerinde de kullanabilirsiniz. Altınıza giyeceğiniz şık, doğru hafifçe bollaşan yüksek belli ispanyol paça kumaş pantolonlarınız ile bu tarz kombinleri birbirine eşleyebilirsiniz. Topuz yaptığınız saçlarınıza iri büyük küpeler ile detaylandırdığınızda tüm özel davetlere katılabilirsiniz. Sizde dolabınıza aksesuar isteği olmayan ve sizi oldukça nostaljik ve şık gösteren fular yakalı bluz kombinlerini eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here