En Şık Kalem Etek Kombinleri

0
267

En Şık Kalem Etek Kombinleri

Kalem eteklerin sofistike, seksi ve zarif görüntüsünü hepimiz çok beğeniyoruz. Özellikle gömlekler ile birleştiğinde gerek iş, ortamında gerek ofis ortamında, gerekse birçok toplantı davet gibi ortamlarda kullanılabilecek hale geliyor. Peki ama günlük hayatta kalem etekleri nasıl daha aktif bir şekilde kombinleyebiliriz. Yazımızda kalem etek aşıklarını heyecanlandıracak birbirinden farklı kombin önerileri var, keyifli okumalar.

Kalem eteklerin kumaşının vücudu sarması çok önemlidir. İlk olarak deri kalem etek kombinimiz ile başlayalım. Deri kalem etek özellikle gece dışarı çıkarken kullanabileceğiniz sizi olduğunuzdan daha uzun daha fit ve sıkı gösterecek aynı zamanda seksi gösterecek joker bir parçadır. Kalem deri eteğin bütünleyicisi olarak zarif topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Özellikle ince bantlı bileğinizi saran ve topuğu incecik topuklu ayakkabılar kalem etekler ile birleştiğinde ortaya seksi bir görünüm çıkıyor. Kalem eteklerin detaylı olanları da bulunuyor.

Zincir veya zımba detaylı bir kalem eteği postal veya bot ile birleştirerek çok daha farklı bir görünümde elde edebilirsiniz elbette. Gelelim kumaş formundaki kalem eteklere. Kalem eteklerin bütünleyicisi olarak gömlekleri sıralamıştık. Beyaz gömleklerden ziyade üzerinize giyeceğiniz biraz daha bol, salaş ve desenli gömlekleri kullanarak günlük hayata entegre edebileceğiniz bir kombin önerilerelim. Bildiğiniz gibi beyaz gömlek siyah kalem etek ikilisi çok daha ofis ortamına uygun. Siz bu ikiliyi biraz daha farklılaştırıp renklendirerek günlük hayata uyarlayabilirsiniz. Örneğin buz mavisi tonlarında kumaş bir kalem etek ile rengarenk pastel tonlara sahip bir gömleği birleştirebilirsiniz..

Böylece çok daha günlük bir görünüm elde edebilirsiniz. Kalem eteklere en çok yakışan ayakkabı türü şüphesiz topuklu ayakkabılar. Fakat günlük hayatta kalem etekleri kullanmak istiyorsanız bahsettiğimiz kombinin altına beyaz bir sneaker, beyaz bir spor ayakkabı giyerek de kullanabilirsiniz. Tercih size kalmış. Bildiğiniz gibi son dönemlerin en popüler desenlerinden biri de leopar deseni.

Leopar desenini kalem etek de kullanmak harika bir görünüm elde etmenizi sağlar. Özellikle sonbahar ve kış aylarında bu tarz bir görünüm elde etmek istiyorsanız hafif kalın kumaşa sahip leopar desenli bir kalem eteği tek omuzu açık bir kazak ile kombinleyerek çok sofistike bir görünüm elde edebilirsiniz. Gördüğünüz gibi yazımızda bir çok farklı kalem etek kombinine yer verdik. Siz de bu harika parçaları dolabınıza ekleyerek günlük şıklık yakalayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here