Erkekler İçin Pratik Öneriler

0
214

Erkekler İçin Pratik Öneriler

Vakit darlığı yaşayan erkeklerin hem günlük hayatını kolaylaştıracak hem de kişisel bakımlarına vakit ayırmalarını sağlayacak öneriler yazımızda. Ayrıca blogumuzun Erkek kategorisinde birbirinden faydalı yazıları okuyabilirsiniz. Keyifli okumalar..

Sabahları Ne Giyeceğim Derdine Son!

Eğer sabahları işe giderken dolabın başında ne giyeceğim diye düşünüyorsanız o halde size önerimiz pazar günü hafta içi giyeceğiniz tüm kombinleri ayarlamaktan yana olacak. Dolabın önünde saatler geçirmek ve işe geç kalmak aynı zamanda stres yaşamaktansa sadece pazar gününüzde 10-15 dakikanızı ayırarak tüm haftanın kombinlerini planlayabilirsiniz. Böylece hafta başından hafta sonuna kadar ne giyeceğiniz belirli olacak ve sabahlar hazırlanmak için çok daha fazla vaktiniz kalacak..

Dinlenmiş, Temiz, Duru ve Canlı Bir Cilde Kavuşmak İçin

Eğer bakım önerilerinde yorgun görünümü gidermek için bir tarif istiyorsanız bu öneri tam sizlik. Gece geç yattıysanız sabah erkenden işe gidecekseniz ve iyi gözükmek istiyorsanız ama göz altı torbalarınız, göz altı şişlikleriniz ve hatta yüzünüzde oluşan ödemlerden dolayı kendinizi iyi hissetmiyorsanız size buz kompresi öneriyoruz. Eğer cildinizdeki sıkılaşmayı toparlanmayı mineral takviyesi ile yapmak isterseniz o halde dolabınızdaki buz kalıbının içerisine maden suyunu dökün. Buzdolabında dondurduktan sonra sabahları işe gitmeden 5 dakika önce bütün yüzünüzde buz küplerini gezdirin.

Doğal Yöntemler İle Cildinizi Sıkılaştırmak İçin

Maden suyunun içerdiği mineral takviyesi ile gözenekleriniz sıkılaşacak, cildinizi anında canlanacak ve şişlikleriniz ödemleriniz giderilmiş olacaktır. Üzerine nemlendiricinizi uygulayarak bebek poposu kadar yumuşak ve taze bir cilde kavuşabilirsiniz. Kimse gece geç yattığınızı veya kötü bir gün geçirdiğinizi anlamayacak. Bize güvenebilirsiniz. Yazımızda vakti olmayan ve kendine bakım yapmak isteyen erkekler için birbirinden farklı önerilerde bulunduk. Sizde bu önerileri hayatımıza entegre ederek hem zamandan tasarruf edebilir, hem de daha az stres yaşamış olursunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here