Güzel Oyuncu Burcu Kıratlı’nın Güzellik ve Bakım Sırları

0
100

Güzel Oyuncu Burcu Kıratlı’nın Güzellik ve Bakım Sırları

 

Aşk ve Mavi dizisindeki başrolü ile dikkat çeken Burcu Kıratlı son yılların en popüler, en çok konuşulan kadın oyuncularından biri. Burcu Kıratlı kalın kaşları, doğal güzelliği, yüz hatlarının altın orana uygunluğu, uzun saçları ve oyunculuk performansı ile dikkat çekiyor. Aşk ve Mavi dizisinde tanıdığımız Burcu Kıratlı’nın fit vücudu için neler yaptığı, uzun gür ve bakımlı saçlar için nasıl bakımlar uyguladığı ise yazımızın devamında, keyifli okumalar.

Burcu Kıratlı fiziğini korumak için vakit buldukça yüzmeye önem verdiğini ve fit kalmak için sık sık pilates yaptığını belirtiyor. Fakat Burcu Kıratlı aslında genetik olarak da şanslı olduğunu ifade ediyor. Burcu Kıratlı’nın beslenmesine önem verdiği konuların başında ise bol bol su içmek ve meyve yemek yer alıyor. Güzel oyuncu özellikle sabah kahvaltılarını atlamıyor günde iki buçuk, üç litreye yakın su içtiğini belirtiyor. Bildiğiniz gibi su içerden cildimizi nemlendirip beslemek hatta saçlarımızın parlaklığını arttırmak için uygulayabileceğimiz en basit yollardan biri. Sizde düzenli olarak su tüketimine önem vererek farkı gözlemleyebilirsiniz. Burcu kıratlı’nın uzun, gür, simsiyah saçlarının sırrı ise argan yağında gizli. Sık sık bakımında argan yağı kullandığını söyleyen güzel oyuncu ayrıca ayda 2-3 kez de saçlarına keratin yüklemesi yaptırıyormuş. Keratin bakımı sayesinde saçlar daha kolay şekil alıyor, daha hızlı uzuyor ve saçların uçlarındaki kırıklar minimum derecede gözüküyor. Böylece saçlar sağlıklı bir şekilde uzarken saç uçlarındaki kırıklar ve kuruluklar oluşmamış oluyor.

Burcu Kıratlı’nın makyajda tercih ettiği tonlar ise tamamen toprak tonları. Toprak tonları ile yapılmış göz makyajını, kusursuz bir ten makyajı, şeftali rengi allık ile bütünleştiren Burcu Kıratlı kaş makyajına da çok önem veriyor. Halihazırda zaten gür ve uzun kaşları olan Burcu Kıratlı aralarındaki minik boşlukları doldurmak için küllü tonlarda bir far kullanıyor ve kaşlarını yukarı olacak şekilde tarıyor, sabitliyor. Maskara kullanımına çok önem veren Burcu Kıratlı kirpiklerini mutlaka iyice kıvırıyor ve suya dayanıklı maskaralar tercih ediyor. Ruj tercihinde ise genellikle günlük hayatta gül kurusu ve nude tonları tercih ediyor. Burcu Kıratlı’nın en çok tercih ettiği sokak stili ise rahat ve basic kıyafetler. Düz beyaz tişörtler, kotlar ve spor ayakkabılar Burcu Kıratlı’nın günlük hayatta kullanmayı en sevdiği kombinler arasında yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here