Hazal Kaya Düğün Detayları

0
139

Hazal Kaya Düğün Detayları

Herkesin sevgilisi gözde oyunculardan biri olan güzel Hazal Kaya çok yakın bir zamanda evlendi. Kendisi gibi oyuncu olan Ali Atay ile evlenen Hazal Kaya’nın düğünü konuşulmaya devam ediyor. Seçtiği farklı ve zarif gelinliği bir yana, makyajı, aksesuarları hatta gelin çiçeği ile de adından söz ettirmeye devam ediyor. İşte Hazal Kaya’nın düğün detayları;

Hazal Kaya’nın düğününün maliyeti 600.000 TL civarını buluyor. Bu da hem şaşkınlık yaratıyor hem de düğünün çok daha yakından takip edilmesindeki en önemli nedenlerden biri haline geliyor. Hazal Kaya’nın gelinliği Özgür Masur imzalı. Oldukça zarif ve şık bir seçim yapan Hazal Kaya fiziğini ön plana çıkartacak, kısa boyunun avantajını kullanmasını sağlayacak aşağı doğru hafif bir şekilde bollaşan ve dümdüz bir eteğe sahip olan gelinlik tercih ediyor. Güzel bir omuz dekoltesi bulunan gelinliğin eldiven tarzı tül detayları da göz kamaştırıyor. Duvak tercihi olarak ise ön kısımdan gösterişli yarın bir duvak tercih eden Hazal Kaya’nın gelinliğinin kuyruk kısmı ise bir miktar uzun bulunuyor. Makyajında ise tercih ettiği nötr tonlar bebeksi, porselen bir ten, kızarmış yanaklar ve yeşil gözlerini ön plana çıkartacak göz kalemi detayları dikkat çekiyor.

Hazal Kaya’nın gelin çiçeği ise baharı anımsatıyor. Minik papatyalarla bezeli, orta boyutlara sahip gelin çiçeğinin aynısı eşinin ceketine de takılmış durumda. Hazal Kaya’nın gelinlik detayları konuşulmaya devam ediyor. Gelinlik detaylarında saten kumaşın ön plana çıkması, üzeri robadan kesime sahip gelinliğin aynısını Anne Hathaway’de çok yakın bir zamanda giymişti. Pek çok tasarımcıya ilham veren bu model eminiz 2019 yılının unutulmayan gelinlikleri arasına girecek.

Hazal Kaya takı tercihlerinde ise boynuna taktığı zarif bir kolyeden başka herhangi bir takı kullanmıyor. Biz güzel oyuncunun tarzını çok beğendik. Bu kadar zarif ve bu kadar güzel bir geline yakışır bir şekilde gelin çiçeğini de gelinliğine oldukça uygun bulduk. Hazal Kaya gelinlik tercihinde de kişiliğini yansıtarak oldukça zarif ve kendine yakışan bir seçim yapmış. Güzel oyuncuya ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here