Her Kadının Dolabında Bulunması Gereken Birbirinden Farklı Sütyen Modelleri

0
145

Her Kadının Dolabında Bulunması Gereken Birbirinden Farklı Sütyen Modelleri

Sütyenler hem estetik açıdan hem de sağlık açısından olmazsa olmazlardan. Özellikle birbirinden farklı kombinler yaparken bambaşka sütyen modellerine ihtiyaç duyabiliyoruz. Yazımızda her kadının dolabında mutlaka olması gereken sütyen çeşitlerinden bahsettik, keyifli okumalar.

Spor Sütyenleri

Hem rahatlığı hem de şıklığı açısından spor sütyenleri her kadının dolabında mutlaka bulunması gereken sütyenlerin başında geliyor. Özellikle fitness, jimnastik gibi spor dallarına meyiliniz var ise veya her gün en azından birkaç saat koşu yapıp spor yapıyorsanız sıradan sütyenlerin sizi hem terlettiğini hem hareketlerinizi kısıtladığını farketmişsinizdir. Bunun önüne geçmek için silikon olmayan spor sütyenlerinden faydalanabilirsiniz. Spor sütyenlerinin en büyük avantajı sırt desteği sağlarken silikonsuz yapısı sayesinde göğüslerinizi sıkmamasıdır. Göğüsleriniz sıkılmadığı için hem rahat edecek hem sarsıntı azalacak hem de çok rahat bir şekilde spor yapma olanağı sağlayacaktır.

 

Bralet Tarzı Sütyenler

Özellikle gömleklerin içerisinden gözüken şık kombinlerde kullanabileceğiniz bralet tarzı dantelli sütyenler de her kadının dolabında mutlaka bir adet bulunmalı. Son dönemlerin en büyük trendlerinden biri de salaş kazakların boyun kısımlarından hafifçe gözüken dantel detaylı bralet modelleri. Sizde silikonsuz, desteksiz ama bir o kadar rahat bralet modellerine mutlaka şans vermelisiniz.

 

Destekli Balkon Sütyenler

Özellikle küçük göğüslü kadınların sıklıkla tercih ettiği, dekolte bölgesi uygun bir kıyafet giydiğinizde dekolte bölgesini çok daha şık gösteren silikonlu, destekli balkon tarzı sütyen modelleri de mutlaka dolabınızda bulunması gerekenlerin başında yer alıyor. Gece kıyafetlerinin içine giyerken askısız yani straplez olarak kullanabileceğiniz balkon tarzı sütyen modelleri tüm göğüs tiplerine hemen hemen uygundur. Göğüsleri çepeçevre sarar, özellikle üst kısımlarını çok daha dolgun gösterir. Bu sütyen modelinin alt kısmında ufak süngerler bulunur. Bu da göğsünüze alttan destek vererek göğüslerinizin çok daha biçimli gözükmesine yardımcı olur. Ayrıca balkon sütyen modelleri boğazlı kazaklarda da oldukça şık bir görünüm sunar. Eğer siz de kışın dar kazaklar giymekten hoşlanıyorsanız fakat sütyen çizginizin belli olmasını istemiyorsanız o halde balkon tarzı destekli sütyen modellerinden faydalanabilirsiniz. Elbette ekstra büyük göğüslü kadınlar balkon sütyenler yerine çok daha farklı sütyen modellerini tercih etmelidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here