İdeal Kumaş Pantolonu Nasıl Bulursunuz?

0
130

İdeal Kumaş Pantolonu Nasıl Bulursunuz?

Hem iş hayatı için hem daha resmi ve şık görünmek için kumaş pantolonlar vazgeçilmez parçalardan.. Kumaş pantolon seçiminde dikkat edilmesi gereken püf noktaları yazımızda sizler için derledik. Nasıl kumaşlar, nasıl modeller tercih etmelisiniz, nasıl kombinleyebilirsiniz? Vücudunuzu tanımanız ideal kumaş pantolonu bulmanız için çok önemlidir. Yazımıza ilk olarak fiziğinizi daha ideal göstermek için öneriler ile başlayalım;

Vücut Tipine Uygun Kumaş Pantolon Seçimi

Yüksek belli kumaş pantolonlar bacak boyunuzu daha uzun göstereceği gibi, topuklu ayakkabılar ile birleştiğinde fiziğinizi muhteşem gösterir. Özellikle aşağı doğru daralan, üst kısmı dar, hafifçe bollaşan kumaş pantolonları stiletto tarzı topuklu ayakkabılar ile kombinleyerek asla modası geçmeyecek bir trend oluşturmuş olursunuz. Bu tarz kumaş pantolonlar yıllar geçsede modası asla geçmeyecek trendlerden. Üst kısmı basen ve kalça bölgenize hafifçe oturduğundan ve aşağı doğru hafifçe bolararak indiğinden dolayı altına giydiğiniz topuklu ayakkabıyı hafifçe kapatacak ve sizi olduğunuzdan daha uzun göstermeye yardımcı olacaktır.

Minyon Tipli Kadınlar Nasıl Kumaş Pantolonlar Tercih Etmeli?

Eğer minyon bir fiziğe sahipseniz bu tarz kumaş pantolonlar size uzun gelebilir. Bu yüzden havuç paça denilen, aşağıya doğru daralarak inen kumaş pantolonları tercih etmelisiniz. Bu tarz kumaş pantolonlar stiletto ayakkabılar ile kombinlendiğinde ortaya muhteşem bir görünüm çıkacaktır. Dilerseniz çorap detayı ile stiletto ayakkabınızı kombinleyebilir ve hafif kısa paçalar ile çorap detayınıda ön plana çıkartabilirsiniz. Kısa file çoraplar hem seksi hem şık olacaktır.

Kumaş Pantolon Kombinlerken İşinize Yarayacak Püf Noktalar

Kumaş pantolonlar ile gömlek tercihi yaparken gömleği hafifçe kumaş pantolonun içine sokabilir ve böylece bel bölgesine dikkat çekebilirsiniz. Kumaş pantolonlar ile kemerler de çok yakışıyor, özellikle siyah bir kumaş pantolon tercih edecekseniz, kemer detayını gümüş detaylı tercih ederek çanta ve aksesuarlarınızıda gümüş detaylı seçerek harika bir ofis şıklığı yaratabilirsiniz. İşte kumaş pantolon alışverişinde dikkat etmeniz gereken püf noktaları bunlar. Önemli olan kumaşın kalitesi, vücut tipinizi bilerek yaptığınız alışveriş ve aldığınız kumaş pantolonun yıllar geçse de modası geçmeden kullanılabilecek olmasıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here