İkizler Burcu Kadını Yorumları

0
134

İkizler Burcu Kadını Yorumları

 

İkizler burcu kadınları genel olarak iki farklı kişiliğe sahip gibi bilinsede aslında oldukça istikrarlı ve her durumda verdiği tepkiler belli olan kadınlardır. Farklı kişilik özelliklerini bir arada taşısalarda yargı değerleri, beğeni değerleri  ve ahlak değerleri her daim sabittir. Bilindiği gibi ikizler burcu kadını çok sık değişiklik gösterip onu tanımayacağınız gibi davranmaz aslında. İkizler burcu kadınını belirleyen en önemli özellik iki karakterli olmasını sağlayan özellik aslında çok olumlu ve çok olumsuz düşünceleri bir arada düşünebilmesidir. Yani şöyleki ikizler burcu kadını çok mutlu olduğunda hayata, doğaya, çevreye olan bakışı  ve davranışı tamamen değişecektir. Hayat dolu, umut dolu ve çok farklı bir kişilik özelliği sergileyecektir. Fakat mutsuz olan, sevilmeyen ve her daim haksızlığa uğrayan bir ikizler burcu kadınının kin gütme olasılığı, çevresine zarar verme olasılığı ver her zaman depresif takılma olasılığıda mümkündür. Gördüğünüz gibi iki farklı kişilikteki kadını adeta doğu ve batı gibi ikiye ayırabiliriz. Bu da ikizler burcu kadınının en önemli özelliklerindendir.

Modu çok çabuk değişebilen ikizler burcu kadınını mutlu etmek çok kolaydır. Bir çiçek, bir çoraba bile mutlu olabilen ikizler burcu kadını için düşünülmek önceliklidir. İkizler burcu kadını özel günlere her daim özen gösterir. Hem özel günlerin hatırlanmasını hem de özel günlerde şımartılmayı çok sever. Bu yüzden ikizler burcu kadınının aradığı erkek romantik özelliklere sahip olmalıdır. Mümkün olduğunca sevgilisi ile ilgilenmeli, ona kendini özel hissettirmeli ve mümkün olabildiğince özel günlerde birlikte vakit geçirmeye önem vermelidir. ikizler burcu kadını cazibeli, seksi ve zeki görünüşü ile her daim erkekleri etkilemektedir.

Zekasını ön plana çıkartan ikizler burcu kadını duygularını içten içe yaşasada bir karar vermek zorunda olduğu zaman duygularıyla değil mantığıyla hareket eder. Bu da ikizler burcu kadınının çift kişiliğinden kaynaklanmaktadır. İyiyi ve kötüyü, doğru ve yanlışı kafasında ölçüp biçip tarttıktan sonra her daim mantık çerçevesinde kararlar verebilen ikizler burcu kadını harika birer eş harika bir anne olacaktır. Ailesini korumak adına her daim mantıklı kararlar veren ve onları korumak adına gerekiyorsa fedakarlık yaparak kendini ateşe atabilecek kadar büyük bir özveri ile hareket eden ikizler burcu kadını ne yapması gerektiğini bilecek olgunluktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here