Kadınlar Erkek Kıyafetlerini Nasıl Kombinleyebilir?

0
120

Kadınlar Erkek Kıyafetlerini Nasıl Kombinleyebilir?

 

Kıyafet dolabınız da bir şey olmadığından şikayet ediyor ve biraz olsun farklı bir görünüme ulaşmak istiyorsanız o halde eşinizin, erkek arkadaşınızın dolabını biraz karıştırmaya ne dersiniz? Hem eğlenceli, hem farklı kombinler ortaya çıkartabileceğiniz bu görünümde aslında 2019’un en stil görünümü olan maskülen stili de gerçekleştirmiş olacaksınız, keyifli okumalar.

Erkek arkadaşınızın, eşinizin dolabını karıştırırken beyaz gömleklere mutlaka bir şans verin. Biraz daha uzun formda olan beyaz gömlekler elbise olarak kullanmak için çok uygundur. Bel kısmına kemer detayı ile hafif bir şekilde vurguladığınız bu gömleklerin altına stiletto ayakkabılarınızı, beyaz sneaker ayakkabılarınızı dizüstü çizmelerinizi giyerek kombinleyebilirsiniz. Gömlek elbiseniz şimdiden hazır. Erkeklerin sweatshirtleri de bir o kadar tarz görünüyor. Özellikle kalça kısmını kapatan, dize kadar uzanan bu tarz sweatshirtleri elbise olarak kullanabilirsiniz. Altına giyeceğiniz beyaz sneaker ayakkabılarınız büyük bavul tarzı çantalarınız ile günlük kombininiz hazır. Şimdiden keyifle giyin.

Oduncu Gömlekleri

Erkeklerin dolabında en sık rastladığımız gömleklerden biri olan oduncu gömlekleri aslında kadınlar için adeta blazer ceket gibi kurtarıcı ürünlerdir. Eğer dışarı çıkmak istiyorsanız dışarıda hafif bir yağmur çiseliyor veya tüylerinizi diken diken eden bir esinti hissediyorsanız üzerinize alacağınız erkek arkadaşınızın oduncu gömleği ile oldukça tarz görünebilirsiniz. Bu tarz gömleklerin hafif büyük ve salaş olması aslında maskülen tarza vurguda bulunacak ve sizi oldukça şirin gösterecektir. Eğer gömleğin fazlaca uzun olduğunu düşünüyorsanız alt kısmından ufak bir düğüm atabilirsiniz. Böylece proporsiyonunuza daha uygun olacak ve boyunuzu kesmemiş olacak.

 

Bomber Ceketler

Bomber ceketler erkeklerin dolabında 2019 yılında sıklıkla göreceğimiz parçalardan. Bu spor parçaların zaten çok büyük formda olanları moda. Ünlü rapçilerin de tercih ettiği bu bomber ceketlerin daha büyük formda olanlarını bulmakta zorlanıyorsanız erkek arkadaşınızın dolabına göz atmanızı öneriyoruz. Erkek arkadaşınızın bomber ceketinin içerisine düz beyaz basic bir tişört giyerek altına mom jeans veya boyfriend jeans denilen hafif bol kot pantolonları kombinleyerek ortaya maskülen ve şık bir görünüm çıkartabilirsiniz. Sizde ne giyeceğim derdinden kurtulmak ve en önemlisi ortaya farklı kombinler çıkarmak istiyorsanız eşinizin, erkek arkadaşınızın dolabına göz atmanızda fayda var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here