Kadınları Seksi Gösteren Ayrıntılar

0
78

Kadınları Seksi Gösteren Ayrıntılar

 

Her kadın sevdiği erkek tarafından çekici bulunmak ister. Kadınları çekici gösteren ayrıntılar ise yazımızın devamında. Sizde bu gibi minik dokunuşlar ile kendinizi hem daha çekici hissedebilir hem de çevreye yayacağınız pozitif enerji sayesinde çok daha hoş bir atmosfer yaratabilirsiniz. Yazımızda kadınları çekici gösteren çeşitli püf noktalarından bahsedeceğiz. Bu basit yöntemler eminiz çok işinize yarayacak. Haydi yazıya, keyifli okumalar.

İşe saçlarınızdan başlayalım isterseniz. Kadınları en seksi gösteren detayların başında fazla uğraşılmış, fakat bir o kadar da volümlü saçlar geliyor. Bu iki zıtlık bir araya geldiğinde aklınızda soru işaretleri oluşabilir. Fazla uğraşılmış ama bir o kadar da volümlü. Nasıl yaratacaksınız bu saçları? Aslında oldukça basit. Kuru şampuanlardan faydalanarak. Öncelikle saç diplerinize bolca kuru şampuan uygulayın ve saçlarınızı öne doğru atarak kuru şampuanı iyice dağıtın. Ardından 35 milimetre veya daha büyük bir maşa yardımıyla saçlarınızı gelişigüzel bir şekilde sarın. Burada kuaförlerin yaptığı gibi lüle lüle saçlardan bahsetmiyoruz. İçe veya dışa doğru sarılmış birbiriyle denge oluşturmayacak kadar dağınık saçlardan bahsediyoruz. Ardından saçlarınızı parmaklarınız yardımıyla biraz bozun hatta mümkünse kalın dişli bir tarak ile saçlarınızı iyice tarayın. Bu saçlarınızın yataktan kalkmışcasına doğal gözükmesini sağlayacak fakat bir o kadar da volümlü görünmesini sağlayacak.

Sıra diğer öneride. Ağır bir ten makyajı yapmak aslında hiçbir kadını seksi göstermez. Kendi teninizi ortaya çıkartacak bir makyaj yapmanızı öneriyoruz. Eğer peeling işlemi yaptıysanız zaten cildiniz ölü derilerden arınmış ve pürüzsüzlük kazanmıştır. Bunu dengelemek adına incecik bir renkli nemlendirici yeterli olacaktır. Renkli nemlendiricinin daha doğal durması için aydınlatıcı ile karıştırıp parmaklarınız yardımıyla uygulayın. Işıl ışıl teniniz ve volümlü saçlarınız seksilik katacaktır. Dudak makyajında ise likit mat rujlardan uzak durun. Bu tarz rujlar her ne kadar kalıcı ve kullanışlı görünse de aslında fazla seksi görünmüyorlar. Islak dudaklar çok daha seksi. Dudaklarınıza peeling işlemi uyguladıktan ve ölü derilerden arındırdıktan sonra bir dudak parlatıcısı veya lip balm yardımıyla dudaklarınızı nemlendirmeniz yeterli olacaktır.

Dudaklarınıza hafif bir renk katmak adına lip tint yani dudak mürekkebi denilen ürünleri kullanabilirsiniz. Kızarık, hafif pembeleşmiş ve utanmış yanaklarında seksi olacağını ekleyelim. Dudak makyajında kullandığınız kremsi formüldeki rujunuzu yanaklarınıza uygulayarak dağıtabilir veya lip tint yani dudak mürekkebini yine yanaklarınıza kullanarak bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Ayrıca el ve tırnak bakımının da kadınları oldukça seksi göstereceğini ekleyelim. Tırnak bakımında french manikürü tercih edebilir ve tırnak bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Hoş bir parfüm sıkarak günü tamamlayın. Gördüğünüz gibi ufak bir kaç adım ile oldukça seksi ve çekici görüneceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here