Katy Perry’nin Çılgın Saç Trendleri

0
133

Katy Perry’nin Çılgın Saç Trendleri

 

Ünlü şarkıcı Katy Perry bembeyaz teninin keyfini sürüyor ve kendisine yakışan birbirinden farklı saç kesimleri birbirinden farklı saç renkleri ile sürekli karşımıza farklı bir kadın olarak çıkıyor. Katy Perry nin en büyük avantajı şüphesiz bembeyaz porselen gibi bir cildi olması. Dolayısıyla kendisine yakışan birbirinden farklı saç trendlerini kendine çok daha rahat bir şekilde yakıştırıyor. Yazımızda Katy Perry’nin bugüne kadar kullandığı en farklı saç renklerini ve farklı saç trendlerini inceleyeceğiz, keyifli okumalar.

Katy Perry deyince aklımıza ilk gelen görünüm şüphesiz mavi saçları. Katy Perry uzun süre mavi saçlarını küt formda kullanarak ortaya farklı bir tarz çıkarttı. Katy Perry’nin mavi gözleri ile mavi saçlarının uyumu bir yana, bembeyaz teni ile bütünleşince ortaya bambaşka bir kadın çıkıyor. Makyaj tercihlerinde ise saç trendlerine uygun olarak değişikliğe giden güzel şarkıcının denemediği saç rengi neredeyse yok gibi. Katy Perry’nin en sevilen saç modellerinden biri de uzun gür saçlarını mora boyadığı zamanlar. Elbette çıtçıtlı saç kullanan Katy Perry saçlarının bu formunu korumak için saçlarını sık sık boyattığını da itiraf ediyor. Saç kalitesini arttırmak ve saçlarını rengarenk boyaların yıpratıcı işleminden korumak adına sprey formdaki boyaları özellikle dipleri çıktığında kullandığını belirtiyor. Güzel şarkıcı at kuyruğu saçları ve farklı tarzdaki sahne kostümleriyle mor saçlarını da uzun süre kullanmıştı.

Katy Perry’nin çılgın pembe saçlarını hatırlayanlar burada mı? Katy Perry’nin çılgın pembe saçları ile birçok farklı konseptte çektiği klipler aklımızda yer ediyor. Birbirinden şirin kostümler ile adeta bir şeker diyarında gibi klipler çeken Katy Perry’nin uzun kuyruklu eyelinerleri muhteşem saçlarına eşlik ediyor. Katy Perry deyince aklımıza büyük iri çekici gözleri geliyor. Çünkü eyeliner görünümünü çok seven Katy Perry bunu takma kirpikler ile bütünlemeyi çok seviyor. Çılgın saç renklerine ek olarak çılgın dudak renkleri ile de onu sık sık görüyoruz. Katy Perry’nin en çılgın ve en asi saç modellerinden biri de şüphesiz saçlarını kısacık kestirdiği ve hatta saçlarının yanlarını kazıttığı saç modeli..

Bu saç modeli ona maskülen bir tarz katsa da hayranlarının birçoğu rengarenk uzun saçlarını tercih ediyor. Fakat Katy Perry bu tarzı çok sevmiş olacak ki son yıllarda çok kısa saçları ile boy gösteriyor. Elbette Katy Perry’nin birbirinden farklı saç modelleri ve saç renklerine alıştık. Bakalım önümüzdeki yıllarda güzel şarkıcı hangi trendler ile bizleri şaşırtmaya devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here