Kim Kardashian’ın Güzellik Rutinine Davetlisiniz

0
191

Kim Kardashian’ın Güzellik Rutinine Davetlisiniz

Kemikli bir yüz hattı

Kim Kardashian’ın en belirgin özelliklerinden biri kemikli bir yüz hattına sahip olması. Sivri çenesi, çıkık elmacık kemikleri, incecik burnu kontürün eseri. Kontürü uygulamak için elmacık kemiklerinin altından itibaren kalın bir tabaka halinde stick kontürü uyguluyor. Burun kanatlarına, burnunun ucuna uygulayarak burnunu hem ince hem kalkık gösteriyor. Şakaklarına ve alın bölgesine uyguladıktan sonra kontürü iyice dağıtıyor. Bu sayede yüzü çok daha oranlı gözüküyor. Alnını daraltan Kim Kardashian yüzünün orta bölgesine vurguda bulunmak için aydınlatıcı etkili stick formdaki kremsi ürünü yüzünün tam merkezine uyguluyor. Böylece yüzünün orta kısmı çok daha dikkat çekerken, köşe kısımları biraz daha geri planda kalarak daha sivri bir görünüme ulaşıyor.

Doğal takma kirpikler

Kim Kardashian günlük hayatında bile takma kirpikler kullanmaktan uzak kalamıyor. Takma kirpiklerin en doğal formunu tercih eden Kim Kardashian kirpiklerin daha doğal durması için mutlaka kirpik dibine ince bir eyeliner uygulaması yapıyor. Bu sayede kirpik yapıştırıcısının kötü görünümünden kurtuluyor. Kullandığı kirpikler genelde gerçek insan kılından, hayvan kılından veya ipek kirpik oluyor. Bu sayede kirpikler çok daha hafif, çok daha doğal görünüyor. Plastik kirpiklere asla şans vermeyen Kim Kardashian kirpiklerin ekstra olarak doğal görünmesi için kendi kirpikleri ile takma kirpikleri bütünleştirerek, birlikte rimelliyor. Bu sayede kirpikler birbirine yapışıyor ve kendi kirpiğiymiş gibi gözüküyor.

Bakımlı dudaklar

Kim Kardashian’ın dolgun dudaklarının en büyük sırrı düzenli olarak peeling yapması. Özellikle şeker bazlı peelingleri kullanan Kim Kardashian likit mat rujları veya parlatıcıları uygulamadan evvel mutlaka bu peeling işlemini tekrarlıyor. Bu sayede dudağının üzerindeki ölü derilerden kurtuluyor, dudağı hafifçe dolgunlaşıyor ve uygulayacağı rujlar çok daha pürüzsüz bir görünüm kazanıyor. Ünlü model Kim Kardashian güzellik ve bakım sırları bu şekilde. Pürüzsüz bir tene sahip olan Kim Kardashian’ın en büyük artısı kuru fırçalama yöntemini kullanması. Sizde duş rutininize kuru fırçalama yöntemini ekleyerek çok daha pürüzsüz bir cilde ve çok daha pürüzsüz bir vücuda sahip olabilirsiniz. Böylece uygulayacağınız makyajlar teninizde çok daha güzel görüleceği gibi dekolte bölgenizde pürüzsüz görünecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here