Kış Mevsimi İçin Birbirinden Şık Kombin Önerileri

0
216

Kış Mevsimi İçin Birbirinden Şık Kombin Önerileri

 

Kış mevsiminin en güzel yanlarından biri istediğimiz formdaki kazakları, etekleri montları, giyebiliyor olmamız. Özellikle yumuşacık kazaklar bizi sıcacık tutacak pantolonlar favorimiz. Peki ama bu görünümleri nasıl çeşitlendirebiliriz. İşte günlük hayatta uygulayabileceğiniz kışın güzel giyinmek için kombin önerileri.

İlk önerimiz deri ceket ve minimal bir kombinden yana. Bildiğiniz gibi deri ceketlerin içi yünlü olanlarını kışın da sıklıkla kullanıyoruz. Fakat deri ceketi biraz daha komplike hale getirmek ve biraz da şıklaştırmak adına içerisine giyeceğiniz boğazlı bir kazak ile deneyebilirsiniz. Yakası yüksek boğazlı kazak hem sizi üşümeyecek hem de çok şık göstereceği gibi üstüne giydiğiniz deri ceket ile birleştiğinde ortaya cool bir görünüm çıkacaktır. Bu kombinin pantolonu olarak bilekte biten üstünüzü saran kumaş pantolon tercih edebilirsiniz. Kumaş pantolon ve deri ceketin uyumsuzluğundan çıkan harika kombine inanamayacaksınız. Kışın en sevdiğimiz trendlerden biri oversize yani oldukça büyük beden kabanlar. Bu büyük beden kabanları üzerinize uyarlamak için tayt kullanabilirsiniz.

Özellikle son dönemlerin en trendlerinden biri olan parlak tayt görünümünü bu kombinler ile kullanabilirsiniz. Oversize yani büyük beden tabanlarınızı üzerinize biraz daha uydurmak adına topuklu botları tercih edebilirsiniz. Topuklu botlar yardımıyla boyunuz biraz daha uzun görünecek ve paltonuz üzerinizde çok daha şık duracaktır.

Baştan aşağı siyah giydiğiniz bir kombinde parlak deri taytınız, siyah boğazlı kazağın üzerine camel veya kahverengi bir kabanın yaratacağı etki muhteşem olacaktır. Kim demiş kışın beyaz giyilmez diye. Baştan aşağı monokrom, yani tek renk bir giyim için beyaz rengi tercih etmeniz harika bir seçenek olacaktır. Beyaz boğazlı kazak, beyaz pantolon ve beyaz botlarınızın üzerine giyeceğiniz istediğiniz renkte bir kaban yardımı ile fashion weeklere bile katılabilecek kadar özel bir kombin elde etmiş olacaksınız. Eğer bir iş kadınıysanız ve sık sık kombin yenilemek durumunda kalıyorsanız kendinize rengarenk düz üzerinde hiçbir desen bulunmayan kazaklardan edinmenizi öneriyoruz. Bu kazakları klasik bir siyah kumaş ile kombinleyerek birbirinden farklı kombinleri tüm hafta kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here