Kıvanç Tatlıtuğ’un Spor Şıklığı Mercek Altında

0
188

Kıvanç Tatlıtuğ’un Spor Şıklığı Mercek Altında

Eski mankenlerden ve en sevilen oyunculardan biri olan Kıvanç Tatlıtuğ birçok kadın hayranlarının beğenisini kazanmıştır. Sarışın olması, mavi çakır gözleri ve düzgün fiziği ile dikkat çeken Kıvanç Tatlıtuğ oyunculuk konusunda beğenilen performansıyla da gönüllere taht kurmuştur. Kıvanç Tatlıtuğ sokakta rastlandığında her zaman spor ve şık bir stilinin olduğunu görüyoruz. Sizin için yazımızda Kıvanç Tatlıtuğ’un spor şıklığından kesitler paylaşacağız. Umarız sizin için faydalı ve ilham verici bir yazı olur, keyifli okumalar.

Kıvanç Tatlıtuğ’un spor şıklığının şüphesiz ilk parçası kotlar. Kot reklamlarında da sık sık boy gösteren Kıvanç Tatlıtuğ düzgün fiziğinin meyvesini yiyor olmalı ki sık sık güzel kotlar ile spor şıklığını tamamlıyor. Günlük hayatta Kıvanç Tatlıtuğ’un üzerine tam olarak oturan kot ceketleri ve kot pantolonları ile görüyoruz. İçine giydiği basic beyaz tişörtler Kıvanç Tatlıtuğ’un olmazsa olmaz parçalarından. Sık sık şapkalı ve gözlüklü kombinleri ile de Kıvanç tatlıtuğ’a rastlıyoruz..

Boynuna taktığı farklı desenlerde ve farklı büyüklüklerde kolyeler Kıvanç Tatlıtuğ’un vazgeçemediği parçalardan. Özellikle spor şıklığına vurguda bulunmak için v yakalı basic parçası olan triko bluzleri ve triko üstleri kot pantolonlar ile birleştiren Kıvanç Tatlıtuğ ayakkabı tercihlerinde ise daha klasik parçalara yer veriyor. Öyle ki kot pantolonun altına bile daha klasik formda giydiği ayakkabılar ile harika bir tarz yaratıyor. İster spor şıklık, isterse gece şıklığı olsun Kıvanç Tatlıtuğ’un giydiği her şeyi üzerine yakıştırdığı bir gerçek. Hatta ünlü Mavi kot reklamlarında sık sık boy gösteren Kıvanç Tatlıtuğ’un reklam filminden fırlamışcasına görünümlerinde günlük hayatta görüyoruz. Kıvanç Tatlıtuğ’un kilit parçalarından biri olan saatleri, vazgeçemediği aksesuarlardan. Şık, kaliteli ve marka saatleri çok seven Kıvanç Tatlıtuğ’un küçük bir saat koleksiyonu da bulunuyor. Saatlerinde daha klasik parçalara yer veren Kıvanç Tatlıtuğ özellikle deri kayışlı ve deri kordonlu saatleri deri bileklikler ile birleştirerek kombinliyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un spor şıklığının vazgeçilmez parçalarından biri de aksesuarları..

Deri kolyeler, deri bileklikler ve saatlerini daima yanında bulunduran Kıvanç Tatlıtuğ ne olursa olsun bu görünümden asla vazgeçemiyor. Gece görünümlerinde ise takım elbiseye bile ayrı bir şıklık katmak adına takım elbisenin içerisine giydiği siyah basic tişörtler ile spor şıklığını tamamlıyor. Sizde Kıvanç Tatlıtuğ Sokak stilinden ilham alarak kendinize yepyeni bir stil tarzı oluşturabilir ve spor şıklığın keyfini çıkartabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here