Koç Burcu Kadını Özellikleri

0
108

Koç Burcu Kadını Özellikleri

 

Enerjik, her daim yaşam dolu, aile yaşantısını çok seven ve en önemlisi sorumluluk sahibi koç burcu kadını son derece tutkulu bir aşıktır. Akıllı olan, mantığıyla hareket eden, duygularını biraz olsun geri planda bulundurmayı seven koç burcu kadını her zaman erkeklerin odak noktası olmuştur. Koç burcu kadını için beğenilmek, iltifat edilmek aslında sıradan bir olaydır. Çünkü kendi özgüveninin farkında, kendi güzelliğinin farkında olan koç burcu kadını ne istediğini bilir ve eşini kendisi seçer. Yani o seçilen değil seçen taraf olmayı her daim tercih eder. Fakat her kadın gibi koç burcu kadınına iltifat edilmesi de çok hoşuna gidecektir. Her daim ortamlarda beğenilen, güzelliği ile zekası ile konuşulan koç burcu kadını başarılarının daim olması için elinden geleni yapar. Koç burcu kadını için güzelliğinden ihtişamından bahsedilmesinden ziyade tutkulu, başarılı ve zeki bir iş kadını olmasından bahsedilmesi daha çok tercih edilesidir. Koç burcu kadını daima bir yenilik peşindedir. Daima üretkendir, yepyeni fikirleri vardır. Bu fikirleri çevresi ile paylaşmaktan çekinmez. O başarısız olmaktan, risk almaktan korkmaz. Çünkü her daim tuttuğunu kopartan bir kadın olduğundan dolayı başarılar onun peşini bırakmaz.

Koç burcu kadını acı çektiğinde, sinirlendiğinde, öfkelendiğinde ise tanınmaz hale gelebilir. Genellikle kin tutmayan koç burcu kadını yapılan kötülüklerin karşılığını almayı sevsede çoğu zaman affedicidir. Özellikle özür dilendiğinde, ağlandığında, pişman olunduğu söylendiğinde affedici olacaktır. Çevresindeki insanlara kol kanat gerip onların her daim mutlu ve başarılı olmasını ister. Fakat koç burcu kadını sevmediği kişiyi kesinlikle reddeder, ne çevresinde ne ailesinde etrafında görmekten hoşlanmaz. Ayrıca kendine rakip olarak gördüğü art niyet sezdiği kadınları kesinlikle çevresinde tutmayı istemez.

Koç burcu kadını kendisine söz geçirebilen, tutkulu ve zevkli bir erkek ile evlenmek ister. Zeki bir erkek koç burcunun aradığı ilk özelliklerdendir. Ne maddiyata ne fiziksel özelliklere fazla değer vermezler. Koç burcu kadını için önemli olan bir erkeğin onu zekası ile etkileyebilmesidir. Dolayısıyla koç burcu kadını tutkulu bir aşık istemektedir. Koç burcu kadını için aşık olduğunda dünya tamamen erkeği etrafında döner ve kesinlikle çevreye aldırış etmeden ilişkisini mutlu mesut bir şekilde sürdürür. Ayrıca koç burcu kadını çocukları için harika birer anne eşi için ise harika birer kadın olacaktır. Aile yaşantısını çok seven koç burcu kadını her daim ailesinin refah içerisinde olması için çalışkanlığını azmini sürdürecek niteliktedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here