Makyaj Markası Çıkartan Ünlüler

0
183

Makyaj Markası Çıkartan Ünlüler

Kozmetik sektörünün asla ölmeyeceği ve yıllar geçtikçe daha da canlanacağı bir gerçek. Öyle ki kozmetik sektöründe yenilikçi firmalar günden güne yepyeni ürünleri piyasaya sürüyor ve bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Likit mat rujlardan, daha parlak rujlara, mat fondötenlerden, saten bitişli fondötenlere, aydınlatıcı renklerinden, holografik yansımalı farlara varana kadar binlerce farklı ürün son yıllarda gözlerimizi kamaştırıyor. Binlerce farklı marka raflarda yerini beklerken ünlülerin hazırladığı markalarda gözlerimizden kalpler çıkmasına neden oluyor. Hayranı olduğumuz ünlülerin kendine ait makyaj markaları olduğunu görünce daha da çok alışveriş yapasınız geliyor. Yazımızda birbirinden farklı ünlünün birbirinden farklı makyaj markalarını irdeledik, keyifli okumalar.

Rihanna

Güzel şarkıcı Rihanna’nın kendine ait bir makyaj koleksiyonu bulunuyor. Fenty Beauty ismindeki makyaj markasında aydınlatıcı sticklerden, kontör sticklerine, farklı far paletlerinden, rujlara varana kadar binlerce farklı ürün çeşitliliği bulunuyor. Rihanna’nın makyaj koleksiyonunda en dikkat çekici öğelerden biri de her ten grubuna, her ten rengine uygun farklı ürünler üretmesi. Yani en siyahi ve en koyu tenli kişilerden en beyaz tenli veya pembe alt tonlu kişilere varana kadar binlerce farklı alt tonu bulunan ten renklerine uygun fondötenler Rihanna’nın makyaj koleksiyonun da yerini alıyor.

Kim Kardashian

Kim Kardashian denince şüphesiz hepimizin aklına çıkık elmacık kemikleri ve kontörlü yüz makyajı geliyor. Kim Kardashian’ın ilk olarak çıkardığı makyaj ürünlerinden birisi elbette kontür ürünleri. Bu kadar başarılı kontür işlemi yapan Kim Kardashian’ın kontür ürünleri binlerce kişi tarafından satın alındı ve binlerce farklı youtuber tarafından yorumlandı. Kim Kardashian’ın kemikli yüz hattına sahip olmasının en büyük özelliği aydınlatıcıyı ve gölgelendirme ürünlerini usta bir şekilde kullanması. Kendine ait makyaj markasında en dikkat çekici ürünlerden biri de şüphesiz aydınlatıcıları. Eğer sizde Kim Kardashian gibi kemikli yüz hatlarına sahip olmak istiyorsanız güzel oyuncunun çıkardığı makyaj koleksiyonundan ilk olarak kontör ürünlerini satın alabilirsiniz.

Kylie Jenner

Kylie Jenner’ın göz makyajların da toprak tonları kullanması, özellikle mercan ve turuncu tonlarındaki farlara dikkat çekmesi ile makyaj koleksiyonunda çıkardığı far paletleri ilk anda satışa sürüldüğü an adeta yok sattı. Güzel oyuncunun çıkardığı makyaj markasında en dikkat çekici öğe far paletleri. Eğer sizde toprak tonlarından turuncu tonlarına varana kadar daha doğal tonlardaki farlara yönelmek istiyorsanız Kylie Jenner’ın makyaj koleksiyonunu bir ara incelemelisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here