Oğlak Burcu Kadını Özellikleri

0
115

Oğlak Burcu Kadını Özellikleri

Oğlak burcu kadınları genel anlamda inatçılıkları ile bilinsede aslında zıtlaşmadıkları süre boyunca oldukça naif ve tüm koşullarda kendinizi ifade ettiğinizde isteklerinizi kabul ettirebileceğiniz bir burçtur. Fakat oğlak burcu ile zıtlaşırsanız büyük ihtimalle ya sonucunda bir ayrılık bir kavga yaşanır ya da oğlak burcu kadınının istediği olur. Oğlak burcu kadını çalışkanlığı, azmi ve istediklerini elde etmesi ile bilinir. Genç yaşta hayatını kurmaya ve ipleri eline almaya meyilli olan oğlak burcu kadınları için başarılı olmak her şeydir. Oğlak burcu kadını her daim güzelliği ile değil başarısıyla anılmayı yeğler. Oğlak burcu kadınlarının naif gösterişsiz bir tarzları vardır. Fakat buna rağmen çekicilik sergilerler. Bunun en büyük nedenlerinden biri oğlak burcu kadınlarının güçlü iradeleridir.

Güçlü kuvvetli her daim sırtınızı yaslayabileceğiniz oğlak burcu kadınları aslında içten içe kimi zaman kendilerini özgüvensiz hissedebilirler. Fakat buna asla kimseye belli etmezler. Çünkü oğlak burcu kadını için özgüvenli ve güçlü görünmek yaptığı işlerde başarılı bir kadın profili çizmek her şeyden önemlidir. Oğlak burcu kadınları ile zıtlaşan kişiler her daim cevabını alır.

Çünkü oğlak burcu kadınları değil bir adım geri atmak söylediğiniz sözün karşılığında iki üç söz daha söyleyerek sizi yerin dibine dahi sokabilir. Zeki kadınlar olduklarından dolayı her daim ortamlarda özgüveni ile beğenilirler. Oğlak burcu kadınlarının hayatında olan erkekler ise biraz daha sözlerini dinletebildikleri ve zeki erkelerdir. Zeki olmayan erkeklere tahammül edemezler. Onların hayatında her daim olgun zeki ve mantık çerçevesinde hareket edebilen erkekler olmalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here