Omzu Düşük Üstler Nasıl Kombinlenir?

0
188

Omzu Düşük Üstler Nasıl Kombinlenir?

Yaz kış demeden seksiliğinizi ortaya koymak istiyorsanız omzu düşük bluzleri dolabınıza eklemeniz zamanı geldi de geçiyor bile. Omuz başlarınızı şık ve seksi göstermek için yapacağınız küçük makyaj hileleri ile omzu düşük bluzleriniz harika şekilde uyum sağlayacaktır. İlk adım olarak mutlaka iyi bir peeling veya keseleme işlemi yapmanızı öneriyoruz. Ölü deriden arınmış omuzlarınızı güzelce kremlemeyi de ihmal etmeyin. Özellikle içerisinde minik altın ışıltılar bulunan vücut kremleri omuzlarınızın güzelliğine güzellik katacaktır. İpeksi bir ten görünümü yarattıktan sonra omuz başlarınıza biraz aydınlatıcı uygulamalısınız. Köprücük kemiklerinizin ekstra ortaya çıkması için köprücük kemiklerinizin üst noktalarına da hafif bir aydınlatıcı uygulamayı deneyin.

Bluzunuzu giydikten sonra kolye veya ufak bir zincir detayı ile boyun bölgenizi ekstra ön plana çıkartmayı deneyin. Bu tarz omzu düşük bluzler ile at kuyruğu saçların çok yakışacağını da sakın unutmayın. Yukarıdan topladığınız at kuyruğu saçlarınız ile boynunuz adeta ortaya çıkacak ve görsel bir şölen yaratacaktır. Omzu düşük bluzleri kombinlerken ensede topuz detayını da atlamayın.

Ensede topuz minik halka küpeler ve omzu düşük bluzler bir araya geldiğinde nostaljik, seksi ve dişi bir görünüm çıkıyor. Omzu düşük bluzlerinizi yüksek kot pantolonlarınız ve topuklu ayakkabılarınız ile kombinleyerek gece davetlerine de katılabilirsiniz. Transparan, dantelli, omzu düşük bluz modelleriniz ile ise şık etekler ile kombinleyebilir ve birçok ortama uyum sağlayacak joker kombinler elde edebilirsiniz. Omzu düşük bluzlerin uzun kollu olanlarını sonbahar ve kış aylarında tercih edebilirsiniz. Kolları volanlı gelen hafif bolaran ve omzu düşük bluz modelleri 2019 yılının en gözde parçalarından biri. Kol detayları lazer kesime sahip bu tarz omzu düşük bluzleri tercih ederek 2019 yılının modasına vurguda bulunabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here