Plaj Çantasında Bulunması Gerekenler Nelerdir?

0
92

Plaj Çantasında Bulunması Gerekenler Nelerdir?

 

Yaz tatillerinin olmazsa olmazlarından biri de tıka basa doldurduğumuz plaj çantaları. Çünkü plaja gittiğimizde tekrar otele dönmek istemiyoruz. Suyun, denizin veya havuzun tadını çıkartmak istiyoruz. Eğer siz de tam bu kafadaysanız ve plaj çantanızda çok gerekli şeyleri tutmak, gereksiz şeyleri ise otel odasına bırakmak istiyorsanız o halde doğru yazıdasınız. Yazımızda plajda, sahilde, denize veya havuza işinize en çok yarayacak en önemli eşyalardan bahsettik. Bu eşyaları plaj çantanıza atarak keyfinize keyif katın, keyifli okumalar.

Plaj çantasında bulunması gereken en temel ürünlerin başında elbette güneş koruyucu kremler, bronzlaştırıcı yağlar yer alıyor. Hem yüzünüz için hem vücudunuz için hem çocuklarınız için güneş koruyucu kremlerin yanı sıra bacaklarınızı bronzlaştırmak içinde bronzlaştırıcı yağlarınızı çantanıza eklemeyi ihmal etmeyin. Bu tarz ürünlerin diğer ürünlerle karışmasını engellemek için küçük bir makyaj çantasına koymak işinize yarayacaktır. Böylece elinizi attığınız anda tüm güneş koruyucu ürünlere ulaşmış olabileceksiniz. Aynada çantanızda bulunması gereken bir diğer aksesuarlardan biridir. Sahilde güzel görünmek, hoş ve hafif bir makyaj yapmak adına ayna mutlaka yanınızda bulunması gereken ürünlerden. Suya dayanıklı makyaj malzemelerini çantanıza atarak plajda daha renkli ve canlı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Power bank

Bol bol sosyal medya paylaşımı yapmak, telefonunuzdan müzik dinlemek adına keyfinizi hiçbir şeyin bölmemesi için powerbank yani taşınabilir şarj cihazını çantanıza atmanızda fayda var. Böylece kesintisiz müzik keyfinden tutunda birçok sosyal medya paylaşımlarına varana kadar her anı ölümsüzleştirebileceksiniz.

 

Kitap

Sessiz sakin bir tatil ortamından hoşlanıyorsanız huzurlu bir plaj keyfi yaşamak istiyorsanız favori kitabınızıda çantanıza atmayı ihmal etmeyin. Sahilde yapılacak en güzel aktivitelerden biri de soğuk içeceğinizi yanınıza alıp bir taraftan güneşlenirken favori kitabınızı okumak olsa gerek.

 

Islak mendil

Islak mendil her daim lazım olan eşyaların başında yer alıyor. Plajda ne olur ne olmaz demeyin. Özellikle çocuklarınız ile tatile çıkıyorsanız mutlaka çantanıza büyük boy bir ıslak mendil atmayı ihmal etmeyin. Plaj çantanızda olması gereken bir diğer ürün ise tül tarzı şallar. Bu tarz şallar hem sizi rüzgardan hem de güneşten koruyacak şallardır. Hem plajda boydan boya yürürken belinize bağlayabilir, hem de omuzlarınızın yanmaması için hafif bir şekilde omuzlarınızı örtebilirsiniz. Son olarak plaja giderken sandaletlerinizi, şapkanızı ve çocuklarınızın havuzda oynayabileceği diğer eşyaları da yanınıza almayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here