Şıklık Küçük Detaylarda Gizlidir!

0
211

Şıklık Küçük Detaylarda Gizlidir!

Eğer şık olmak için sizi sıkan, rahatsız eden kombinler yapmak zorunda kalıyorsanız o halde eminiz bu yazı size farklı bir bakış açısı kazandıracak! Şıklık her zaman takım elbise giymek, üzerinize tam oturan sıkıcı kıyafetler ile dolaşmak ile olmaz! Aksine şıklık küçük ayrıntılarda gizlidir. Yazımızda spor şıklık için, günlük hayatta popüler parçaları daha tarz kombinlemek için ihtiyacınız olan ilhamı bulacaksınız! Keyifli okumalar..

Bol Cepli, Her Dönem Tarz Kargo Pantolonlar ile Spor Şıklık

Gelelim kargo pantolonlara. Kargo pantolonlar son dönemlerin en popüler trendlerinden biri. Gerek askeri desenli olanları, gerek haki renkli olanları, gerek ise daha doğal natural krem rengi tonda olanları günlük hayatta sık sık kullanılıyor. Kargo pantolonların en güzel özelliği birbirinden fazla ceplerinin bulunmasıyken aynı zamanda yüksek belli ve rahat oluşları. Kargo pantolonları kombinlerken sonbaharın en popüler trendlerinden biri olan trençkotlar ile kombinlemeyi deneyin. Bu tarz pantolonları hem topuklu ayakkabılar, stilettolar hem rahat bot ve postallar, hem de beyaz sneaker ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz.

Ayaklarda Şıklık

60’lı ve 70’li yılların modasının geri döndüğünden bahsetmiştik. 60’lı ve 70’li yıllarda kısa topuklar çok trenddi. Bu yıl da kısa topukları özellikle bilekten bağlamalı botlarda çok sık göreceğiz. Bacak boyunu biraz olsun kesen bilekten botları kullanırken biraz daha havuç paça pantolonlara yönelmeniz gerekiyor. Bileğinizi hafifçe boşlukta bırakan ve bacak boyunuzu daha uzun gösteren bu tarz pantolonlar ile kısa topuklu ayakkabıları kombinleyebilir ve hem şıklık, hem rahatlığı bir arada yaşayabilirsiniz. Topuklu ayakkabıların rahatsız edici özelliklerinden ziyade kısa topuklu ayakkabılar hem oldukça retro, hem şık, hem de rahat bir görünüm sunuyor. Siz de bu trendden faydalanmak için beyaz botlardan, camel rengi, krem rengi ve hardal rengi botlardan faydalanabilirsiniz. Özellikle sezonun trendi fermuar detaylı beyaz botları dümdüz monokrom giydiğiniz bir günde kombinleyerek ortaya çok şık ve rahat bir kombin çıkartabilirsiniz. İşte hem modaya uyum sağlayarak, hem de rahatlığınızdan ödün vermeyerek birbirinden farklı kombin önerileri bu şekilde. Sizde dönemin trendi olan retro havaya uygun bu parçaları dolabınıza ekleyerek günlük olarak çok rahat kombinler çıkartabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here