Skinny Jean Kombinlerinde Dikkat Edilmesi Gereken 4 Madde

0
347

Skinny jean, dar kesim kot pantolonların modadaki adıdır. Dar kesim pantolonlar çoğu kişinin ortak tercihidir ve pek çok kombinleme modeli vardır. Farklı kumaşlardan yapılan skinny jean bulabileceğiniz gibi, birbirinden farklı renklerde ve tarzlarda da bulabilirsiniz. Bu yazımızda skinny jean pantolonların farklı kombinleme türlerini ve bilinmesi gereken özelliklerini bulacaksınız.

Skinny jean pantolon seçerken dikkatli olun. Vücut tipinize ve tarzınıza uygun pantolon seçmeniz, daha doğru ve özel kombinler oluşturmanızı sağlar. Dikkat çekici ve farklı kombinler için yırtık detaylı pantolonlara öncelik tanıyabilirsiniz. Kısa boyluysanız ve uzun boylu görünmek istiyorsanız yüksek bel pantolonları seçmelisiniz.

Üst giyim seçerken geniş bir yelpazeniz olsun. Bir tarz elde etmek yeniliklere açık olmayı zorunlu kılar. Skinny jean üzerine basit bir bluz veya tişört giyerek, tarzınızı sınırlamayın. Siyah jean üzerine aynı renkte bir crop top giyerek cesaretinizi yansıtın. Tunik boyda gömlek veya bluzlar ile hoş kombinler oluşturabilirsiniz. Elbette kombinler bunlarla sınırlı değil! Skinny jean üstüne kot ceket giyerek ‘ jean on jean’ akımından faydalanabilirsiniz.Pantolon rengi siyah ise, beyaz bir üst giyim ile kontrast renklerin ahengini yansıtabilirsiniz. Ekose bir gömleğin skinny pantolon ile uyumu inkar edilemez, denemelisiniz!

Skinny jean seçiminde özgün olun. Skinny jean deyince birçok insanın aklına klasik kot pantolon gelmektedir. Oysa ki günümüzün modasında skinny jean birçok renk seçeneğini önümüze sunmaktadır. Klasik açık mavi pantolonlarla birlikte siyah, beyaz, daha koyu veya daha açık renklerde skinny jean bulmak mümkündür. Bu yüzden arayış içinde olun ve farklı renklerde pantolonları gardırobunuza ekleyin.

Bir çift ayakkabı ile istediğiniz tarza kavuşun. Skinny jean birçok ayakkabı ile uyumlu olan ve onun tarzına girebilen bir parçadır. Şık spor ayakkabı ve bluz ile spor şıklığa kavuşabildiğiniz gibi, stiletto ile kendinden emin ve güçlü bir imaj yaratabilirsiniz. Daha maskülen bir tarz için laofer ayakkabılardan yararlanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here