Terazi Burcu Kadını Özellikleri

0
104

Terazi Burcu Kadını Özellikleri

 

Çekici, flörtöz her daim bulunduğu ortamda dikkatleri üzerine çekmeyi seven bir dişi olan terazi burcu kadını sadık olması ve eşine bağlılığı ile de ön plana çıkar. Birbirinden farklı flörtler yaşasada aradığı aşkı bulduktan sonra gözü başka hiçbir erkeği görmeyecektir. Fakat şu bir gerçek, terazi burcu kadını flörtleşmekten, kendisine iltifat edilmesinden çok hoşlanır. Bu yüzden kendisine çok fazla özen gösterir, bulunduğu ortamlarda göz önünde olmak için sohbetlere katılır ve herkesle çok iyi anlaşır. Terazi burcu kadını tam bir analizcidir. Karşısındaki insanı anında analiz eder neyi sevip neyi sevmeyeceğini hissettikten sonra davranışlarını bu yönde değiştirebilir. İstediği herkesle yaş grubu farketmeksizin çok kaliteli ve samimi ilişkiler kurabilen terazi burcu kadınının altıncı hissi çok kuvvetlidir. Bu yüzden insanlara yaklaşmaktan korkmaz. Ona zarar verecek olan kötü niyetli insanları önceden hisseder. Fakat terazi burcunun en kötü özelliklerinden biride kendisine kötü davranacak veya kötü davranışlarda bulunacak kişileri bile kimi zaman hayatına dahil etmesidir.

Tutku terazi burcu kadını için herşeydir. Eğer hoşlanıyorsa aşk hissediyorsa hissettiği kötü altıncı hissine aldırmadan bu tarz erkekleri hayatına alabilir. Bu yüzden çok üzülür ve çoğu zaman depresyondan çıkamaz. Terazi burcu kadınını sık sık ağlarken görebilirsiniz. Bu kendine duyduğu özgüvenin zedelenmesinden ve hayal kırıklığından kaynaklanmaktadır.

Fakat terazi burcu kadını kendi kendine yetebilen oldukça özgüvenli ve kendini hızla toplayabilen bir kadındır. Bu yüzden terazi burcu kadınları çok karakteristik bir özelliğe ve sağlan bir iradeye sahiptir. Terazi burcu kadınları çekici kendine güveni olan ve kendisi gibi tutkulu bir aşık olabilecek erkeklerden hoşlanır. Onlar için standart ve fazla olgun davranışlara sahip erkekler çekici olmayacaktır. Biraz daha uçarı tutkulu bir aşık olarak ona kendisini özel bir kadın gibi hissettirecek kişilerle heyecanlı aşklara yelken açarlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here