Trompet Etekler Nasıl Kombinlenir?

0
262

Trompet etekler değişik tarzda etek giymekten hoşlananlar için ideal bir parçadır. Üst kısmı dar alt kısmı ise dalgalı ve geniştir. Bu yüzden kalça ve basen kısmını tam sarar, aşağıya doğru ise genişler. Sıradan eteklere göre daha farklı ve dikkat çekicidir. Peki trompet etek seçiminde nelere dikkat edilmelidir ve nelerle kombinlenir? Bu yazımızda bu soruların cevaplarını bulacaksınız.

Uzun boyluysanız her boyda etek sizin için uygundur diyebiliriz. Kısa boyluysanız ve uzun boylu görünmek istiyorsanız, düz üstü etekleri veya topuklu ayakkabıları tercih etmelisiniz.

Trompet etekler çeşitleri ve renkleri bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Enerjik bir kişiliğe sahipseniz ve bunu tarzınıza yansıtmak istiyorsanız desenli etekler tercih edebilirsiniz. Düz ve tek renk eteklerinizi, dikkat çekici bir üst giyimle kombinleyerek aynı enerjiyi yansıtmanız mümkündür. Şimdi birkaç kombin önerilerinde bulunarak fikir sahibi olmanızda yardımcı olacağız :

Puantiye detayları trompet eteklere bambaşka bir hava katar. Puantiye detayıyla canlandırılmış eteğinizi basic beyaz tişört ile kombinleyebilirsiniz. Puantiyenin canlı havası ile tişörtün sadeliği birbirini dengeler ve abartılı görünmenizi engeller. Eteğiniz tek renk ve desensiz ise puantiye detaylı bir üst giyim ile aynı dengeyi ve uyumu yaratmanız mümkün!

Krem rengi trompet eteği beyaz crop top birlikte kombinleyebilirsiniz. Bilekten bağcıklı bir ayakkabı tercih ederek daha hoş görünebilirsiniz.

Kombinler elbette bunlarla sınırlı değil! Trompet eteğiniz mini boyda ise kolsuz bir bluzla birlikte kombinleyin. Bluzu eteğin içine sıkıştırmanız daha hoş görünmenizi sağlayacaktır.

Trompet eteğin üzerine giydiğiniz giysinin, etek içinde olması daha derli toplu görünmenizi ve güzel kombinler  yapmanızı sağlar. Bu yüzden bu noktayı dikkate alarak üst giyimlerinizi eteğin içine düzenli  sıkıştırın.

Trompet eteğin üzerine baskılı bir tişört  giyerseniz sportif görünürsünüz, şık bir gömlek ise daha zarif görünmenizi sağlar. Sokak modasına tarzınızla damga vurmak istiyorsanız baskılı tişörtleri kullanın.

Trompet eteklerin çizgili üst giyimlerle mükemmel bağı vardır. Çizgili bluz ile trompet eteği birlikte kombinleyerek bu bağa şahit olabilirsiniz.

Ayakkabı ve aksesuar seçimlerinde de özenli olursanız baştan aşağı bir güzellik ortaya koyarsınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here