Venüs’ün Burçlar Üzerindeki Etkilerini Biliyor Musunuz?

0
283

Aslan

Venüs aslan burcunda kendini aşktan yana gösteriyor. Bu nedenle aşkta gururda ön planda olacaktır bundan kaynaklı olarak aslan burçları alıngan ve kırılgan olabilir. Venüs üzerinizde olduğu sürece çok şanslısınız diyebiliriz.

Boğa

Bir neden dolayısıyla yeni bir aşkla karşılaşacak gibi görünüyorsunuz. Önceden tanıştığınız biriyle de yeni aşklara yelken açabilirsiniz. Ruhunuzda hissettiğiniz sevgi size yöne verebilir.

Yengeç

Yengeç burcunda aşkta keyif ön planda olacaktır. Kendinizi güvende hissettiğiniz bir aşkla buluşabilirsiniz. Alışveriş yaptığınız zamanlarda da paranızı biraz bol harcayarak sevdiklerinize hediyeler alacaksınız gibi görünüyor.

Koç

Aşkta değişikliklerin ve doğallığın peşinde olabilirsiniz. Venüs koç burçlarının aşklarının ortaya çıkmasına yardımcı olacaktır. Tutkulu bir dönemde olacaksınız.

Başak

Aşk konusunda biraz sakin ve sessiz olabilirsiniz. Kendinizi aşkın akışında hissedeceğiniz birisi ile beraber olabilirsiniz.

İkizler

Sizin aşkınız yakın çevrenizde olan birisi olabilir. Aşkınızı ifade ederken kendinizi sınırlandıramayabilirsiniz. Romantik hareketler yapmanız için iyi bir zaman.

Akrep

Sizden daha olgun ve üst düzeylerde olacak biriyle bu dönemlerde tanışabilirsiniz. Aşkınızla ön planda olmak istediğiniz bir zamanda olabilirsiniz.

Yay

Venüs’ün sizin aşkınız üzerindeki etkisi aşkınızın uzaktan gelmesine yardımcı olacaktır. Gittiğiniz herhangi bir yerde aşkınızla karşılaşabilirsiniz. Bu zamanlarda yeni yerlere bol bol seyahatlerde bulunabilirsiniz.

Oğlak

Aşkta yoğun duygular hissettiğiniz dönemde olacaksınız diyebiliriz. Mükemmel bir aşk sizinle beraber olacaktır. Zengin ve güçlü biriyle beraber olacaksınız diyebiliriz. Öfkenize neden olacak durumlardan uzak durmalısınız.

Terazi

Sosyal bakımdan çok fazla hareketli ve renkli olduğunuz bir dönemdesiniz diyebiliriz. Bu zamanlarda kalbinizdeki sevdiğiniz insanlarla beraber olacaksınız diyebiliriz. Bu zamanlarda arkadaş çevrenizden biriyle yeni bir aşka başlayabilirsiniz.

Balık

Aşk emek ister. Siz de bu dönemde bu zihniyete sahip olacaksınız. Sevdiğiniz kişiyle olmak için elinizden geleni ardınıza koymayacaksınız. Yardıma ve hizmete hazır halinizi öne çıkarmaktan vazgeçmeyeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Aradığınız aşkla çalışma alanınızda ya da günlük hayatınızda karşılaşabilirsiniz.

Kova

Venüs kova burçları üzerinde güzel ve eğlenceli beraberlikler olacağını belirtiyor. Bu dönemlerde ilişkinizde şanslı olacağınızı belirtebiliriz. Size yaklaşan ve sevdiğiniz kişilerin sevgisini görmezden gelmemelisiniz. Bu zamanlarda karşınıza birçok aşk çıkabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here